IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Eaton Tour 2010: tradiční technické školení pro projektanty a konstruktéry

Email Tisk PDF
Eaton Elektrotechnika spustila registraci na jednodenní technická školení Eaton Tour 2010, která proběhnou v termínech od 14. září do 14. října ve 12 městech České republiky. Projektanti a konstruktéři se zde formou přednášek a školení seznámí nejen s produktovými novinkami ale i legislativními změnami týkající se elektrotechnického oboru.

Letošní ročník Eaton Tour 2010 je koncipován jako rozmanitý systém technických školení, který nabízí řadu zajímavých informací z oblasti aplikace proudových chráničů, systémů pro řízení a spínání vysokého napětí, bezpečnost strojních zařízení a aplikační řešení kvality a zálohy napájení,“ doplňuje Milan Hubálek, vedoucí oddělení produktového managementu. Účastníci budou mít rovněž možnost konzultovat vybraná témata se zúčastněnými odborníky.

 

Pod názvem Eaton Tour se skrývá úspěšný program, který má svou tradici již z dob, kdy společnost působila na českém trhu pod názvem Moeller Elektrotechnika,“ doplňuje Lucie Kuhnová, PR a marketingový specialista Eaton Elektrotechnika.

Vstup na školení je zdarma. Registrace je možná vyplněním elektronického formuláře na www.eatonelektrotechnika.cz/tour nebo e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Kromě nových znalostí mohou účastníci akce získat i jednu z hodnotných cen, o které se bude na závěr losovat.

Více informací naleznete na stránkách: www.eaton.cz.

eaton-skoleni

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

Eaton Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého SSSR a bývalé Jugoslávie. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004, Lotyšsko 2008), obchodních zastoupení (Kazachstán 2008) nebo prostřednictvím partnerských firem.

O společnosti Eaton Corporation

Divize Electrical společnosti Eaton Corporation se zabývá výrobou a prodejem elektrických zařízení pro distribuci energie, řídicích systémů a záložních zdrojů elektrické energie. Pod obchodními značkami jako Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM® a Santak® poskytuje zákaznicky přizpůsobená řešení PowerChain Management®, která pokrývají potřebu elektrických systémů v rozmanitých sférách a oborech po celém světě.

Obrat celé společnosti Eaton Corporation dosáhl v roce 2009 částky 11,9 miliard USD. Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických komponent, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; palivových, hydraulických a pneumatických systémů v leteckém průmyslu pro civilní a vojenské využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má přibližně 70.000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Pro více informací navštivte www.eaton.com.

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3