IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Firmy

Výrobce praček Primus slaví 100. výročí úspěšné historie v Příboře na Novojičínsku

Email Tisk PDF
Do města na severní Moravě a rodiště Sigmunda Freuda přijel belgický premiér Yves Leterme spolu s belgickou velvyslankyní v ČR, její excelencí Renildou Loeckx, a dalšími hosty při příležitosti oslav 100. výročí výrobce profesionální prádelenské techniky, společnosti Primus, která zde má vývojovou a výrobní centrálu. Před dvaceti lety firma vstoupila do společnosti ROMO a.s. se sídlem ve Fulneku, která se tak stala jednou z prvních firem se zahraničním kapitálem v regionu. V roce 1998 firma přesídlila z pronajatých prostor ve Fulneku do nově zakoupeného objektu v Příboře.
AddThis Social Bookmark Button
 

Bezpečnostní zámky zajistí vaše obydlí

Email Tisk PDF

Hledáte skutečně kvalitní zabezpečení obydlí? Bezpečnostní zámky od Metalia Architekt Partner s.r.o., předního dodavatele klik ke dveřím, dveřního kování i bezpečnostních vložek, jsou potom skutečně tím pravým, co vy i vaše obydlí potřebujete. Bezpečnostní zámky od německého výrobce DOM Sicherheitstechnik vás překvapí nejen vysokou kvalitou, ale též extrémně dlouhou životností a spolehlivém záručním i pozáručním servisem.

AddThis Social Bookmark Button
 

Sladké grilování

Email Tisk PDF
Grilování není jen o naloženém mase, nebo o rybě na grilu. Pokud máte k dispozici kvalitní gril, můžete připravit skvělé slané, ale i sladké pokrmy. Mezi velmi kvalitní grily patří grily Weber. Grily Weber používají profesionální kuchaři. Setkat jste se s ním mohli v pořadu Zdeňka Pohlreicha – Šéf na grilu.
AddThis Social Bookmark Button
 

Vyzkoušejte si, co umí inteligentní dům systému Foxtrot na letošním Electronu!

Email Tisk PDF

Uslyšíme-li někde název inteligentní dům, většina z nás asi nebude mít tušení, o čem je řeč. Něco nám asi bude říkat energeticky úsporný dům, ale co může být inteligentního na domě?

AddThis Social Bookmark Button
 

Eaton Tour 2010: tradiční technické školení pro projektanty a konstruktéry

Email Tisk PDF
Eaton Elektrotechnika spustila registraci na jednodenní technická školení Eaton Tour 2010, která proběhnou v termínech od 14. září do 14. října ve 12 městech České republiky. Projektanti a konstruktéři se zde formou přednášek a školení seznámí nejen s produktovými novinkami ale i legislativními změnami týkající se elektrotechnického oboru.
AddThis Social Bookmark Button
 


Strana 1 z 3

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3