IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Elektronický gigant Siemens a jeho systém řízení domácnosti

Email Tisk PDF

siemenssmDomácí automatizaci nabízí také Siemens AG, největší výrobce elektroniky na světě. Jeho systém Synco living je určen pro rodinné domky nebo byty a slouží pro nezávislé řízení teploty v jednotlivých místnostech. Kromě vytápění a regulace ohřevu teplé vody umožňuje Synco living řídit také osvětlení, rolety a žaluzie či garážová vrata a má integrované bezpečnostní komponenty.

Dokáže sledovat detektory kouře a dveřní / okenní kontakty a navíc spínat klimatizační jednotky. Systém je založen na bezdrátové komunikaci jednotlivých částí prostřednictvím protokolu KNX.

Vedle toho nabízí Siemens pro domácnosti zabezpečovací systém Sintony 60, který se nezabývá pouze prevencí před pokusem o neoprávněné vniknutí. Dokáže také ochránit domov před běžnými hrozbami, jimiž mohou být únik plynu nebo vody, či požár. Bezpečnostní systém od Siemensu nabízí funkce jako je "návrat dětí domů" nebo tlačítka nouzového volání.

Ty nejrozšířenější výrobky Siemens známe z běžné nabídky pro koncové spotřebitele, a to domácí spotřebiče, pračky, myčky, ledničky, mikrovlnky, a další elektroniku jako jsou počítače, telefony, televize.

Detailní popis systému Synco living a dalších produktů je na stránkách www.siemens.cz

 

siemensweb

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #2 islam 2017-03-31 14:13
It's going to be end of mine day, however before ending
I am reading this great article to improve my knowledge.
 
 
0 #1 bolas chinas 2015-10-22 16:38
You are so cool! I do not believe I've read something like that before.
So good to find somebody with original thoughts on this subject matter.
Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with some originality!


Here is my website :: bolas chinas: https://11870.com/pro/lolatoys/blog/lelo-luna-beads-tu-aliado-en-la-practica-de-ejerci
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Newsflash

Jaké moderní technologie jsou v Domě Snů z reality show TV Nova?

dumsnusmJaké moderní technologie jsou použity v Domě Snů z reality show TV Nova, jejíž finále bylo na programu ve středu 9. prosince 2009? V Domě Snů bylo využito komplexního inteligentního řešení elektroinstalace pro automatizaci moderní domácnosti od společnosti Schneider Electric. Celý dům byl navržen jako nízkoenergetický, co nejblíže pasivnímu, rodinný dům s maximálním využitím přírodních a ekologických materiálů a to hlavně na bázi dřeva a dalších obnovitelných produktů. Využity jsou i obnovitelné zdroje energie: solární systém a tepelné čerpadlo.