IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Inteligentní dům a Terminator Salvation? ABB

Email Tisk PDF

Terminator SalvationCo má společného inteligentní domácnost s novým holywoodským velkofilmem Terminator Salvation? Roboty pro film vyrobila ABB, přední světová firma poskytující technologie pro energetiku a automatizaci. Ta kromě robotů zabijáků pro hollywoodský velkofilm poskytuje také řadu výrobků a systémů pro domácí automatizaci.

V širokém záběru výroby je to z našeho hlediska významný producent domovního elektroinstalačního materiálu a také inteligentních instalačních systémů s kompletním spektrem aplikací, s nimiž se můžeme setkat v současném stavebnictví, počínaje řízením osvětlení a ovládáním rolet, žaluzií, až po topení, větrání, zabezpečení, řízení spotřeby energie a další aplikace.

"Film Terminator Salvation mohl využít roboty ABB a naše strojírenské dovednosti a my jsme získali prezentaci našich robotů v hollywoodském trháku," cituje tisková zpráva ABB jednoho ze svých manažerů.

Zdroj: www.abb.cz

Trailer  filmu Terminator Salvation:

 

 

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Newsflash

Co je to inteligentní dům?

inteligentnidumAutomatika v domě? Kamerové a bezpečnostní systémy hlídají před zlodějem. Regulace tepla šetří energii. Automatické ovládání světel pomůže v noci najít toaletu. Když dítě nedorazí včas ze školy, dostanete na mobil esemesku. Po probuzení může být připravena v kuchyni ohřátá káva. Večer jedním hlasovým pokynem spustíte film v domácím kině, který ale můžete sledovat i třeba v koupelně.