IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

V Ostravě se otevírá Centrum inteligentního bydlení

Email Tisk PDF

CIB_Panliving_Ostrava_2-smV Ostravě bylo otevřeno Centrum inteligentního bydlení. Jeho provoz zahájila společnost Panliving. Centrum chce přiblížit veřejnosti možnosti a výhody, které přináší moderní řešení tzv. smart living.

„Chceme přiblížit zájemcům o nové technologie koncept inteligentního bydlení, a to tak, jak je chápán ve světě. Není to jen moderní elektroinstalace nebo ovládání multimédií, jde o životní styl,“ vysvětluje Dominik Hutečka, zástupce společnosti Panliving. „Ovládání žaluzií, světel či topení není dnes už nic extra výjimečného. Výjimečné je, když váš dům dokáže sám pracovat s informacemi, které mu poskytnete či si je sám zjistí a podle nich přizpůsobí své chování. A to je přesně to, co chceme v Centru inteligentního bydlení lidem dokázat,“ dodává Hutečka.

Ostravu si Panliving, profesionálové v oblasti inteligentního bydlení, vybrali jako první město, kde otevřou dveře prezentačního místa moderního trendu inteligentního bydlení. Na své si podle nich přijdou i zájemci o nekompromisní, špičkovou kvalitu, jakou je například značka Loewe, která se specializuje na audiovizuální techniku.

V celosvětovém měřítku jde o stále se rozšiřující trend moderního bydlení. Například v Rakousku se staví až 40 % domů už rovnou s určitou mírou inteligence samostatného fungování. Inteligentní bydlení, ve světě známé jako Smart living, není jen o jednom centrálním ovládacím panelu, který nijak nenaruší design a interiér domova a uchrání ho od záplavy kabelů a drátů. Jde o životní standard, který vnímá fungování domu a s ním spojené zautomatizované procesy, jako cestu ke komfortu, lepšímu životnímu stylu a v neposlední řadě i úsporám finančních prostředků i životního prostředí, uvádí zpráva.

Adresa centra:

Centrum inteligentního bydlení
Denisova 492/1 (vchod z Nádražní)
702 01 Ostrava

Viz:

www.panliving.cz

 

CIB_Panliving_Ostrava_2-s

CIB_Panliving_Ostrava_7-s

CIB_Panliving_Ostrava_16-s

CIB_Panliving_Ostrava_18-s

CIB_Panliving_Ostrava_22-s

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

srpen 2017
Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3