IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Technologie na dovolené - Reproduktorové doky „Made for iPod & iPhone“ od Sony

Email Tisk PDF

sony-doky-smDnešní tip z volného seriálu inteligentní technologie na dovolené je od firmy Sony, která před letošním létem představila cestovní reproduktorové doky pro iPod & iPhone, kterými si lze na cestách pustit nahlas a v příslušné kvalitě hudbu z kapesních zařízení od firmy Apple.

Tři nové reproduktorové doky od Sony umožní přehrávat hudbu a video z iPodu nebo iPhonu s mohutným, vysoce kvalitním zvukem, uvádí Sony v tiskové zprávě.

Jsou to:

- Reproduktorový dok pro iPod RDP-X60iP: výkonný výstup 20W+20W, bezdrátové streamování hudby a audio vstup přes Bluetooth®

- RDP-M15iP: cestovní reproduktorový dok s výdrží baterie 6 hodin

- RDP-M5iP: přenosný reproduktorový dok s rukojetí

Doky jsou kompatibilní s řadou modelů iPodu/iPhonu (včetně iPhonu 4 a iPodu touch (4. generace)) a mají nabízet příjemné snadné ovládání. Jednoduše se vloží přehrávač a sdílí se hudba a video z vlastní knihovny iTunes, zatímco se baterie iPodu/iPhonu dobíjí.

Všechny tři reproduktorové doky jsou vybaveny dálkovým ovladačem, pomocí kterého lze ovládat funkce iPodu/iPhonu, aniž by bylo třeba opouštět pohodlí křesla.

 

sony-doky-bg

 

Bezdrátový reproduktorový dok RDP-X60iP se streamováním přes Bluetooth®

Dokonale plný, dynamický hi-fi zvuk reproduktorového doku RDP-X60iP iPod o více než dostatečném výkonu 20 W + 20 W vdechne nový život vaší zvukové knihovně iTunes.

Model RDP-X60iP je spojením výkonu, stylu a muzikálnosti s přirozenou ergonomií. Jde o první reproduktorový dok od Sony s certifikací „Made for iPod/iPhone“ vybavený technologií Bluetooth® pro bezproblémový poslech bez překážejících drátů. Dopřejte si streamované audio přes Bluetooth , když hrajete hry, vyřizujete emaily, nebo třeba jenom posloucháte hudbu na svém iPodu, iPhonu nebo iPadu.

Dok RDP-X60iP také dokáže streamovat audio ze stále se rozšiřující řady multimediálních zařízení vybavených Bluetooth® – skvělý způsob, jak se s ostatními podělit o radost z hudby uložené ve vašem přenosném přehrávači.RDP-X60iP dokáže přehrávat hudbu streamovanou také z Bluetooth® telefonů Sony Ericsson Xperia X10, X10 mini a X8.

I když váš MP3 přehrávač není vybaven Bluetooth®, můžete si vychutnat stejně čistý a výkonný stereofonní zvuk po připojení přehrávače přes audio vstup doku.

Přenosný reproduktorový dok RDP-M15iP

Elegantní, uhlazené tělo doku RDP-M15iP – vynikajícího pro poslech na cestách i doma – nabízí čistý stereofonní zvuk o výkonu 10W+10W. Jde o první reproduktorový dok od Sony vybavený geniálním otočným držákem. Jednoduše vložte svůj iPod nebo iPhone a otočte jej pro sledování širokoúhlého videa nebo prohlížení fotografií zobrazených na šířku s přehrávačem v horizontální poloze.

Pokud nejste v dosahu elektrické zásuvky, nabíjecí baterie doku vám umožní až 6 hodin poslechu. Model RDP-M15iP je dále vybaven měkkým ochranným pouzdrem, abyste jej mohli sbalit a vzít s sebou na dovolenou nebo na služební cestu.

Kompaktní reproduktorový dok RDP-M5iP Dok RDP-M5iP, nabízený v černém nebo bílém provedení, představuje kompaktní, ale stylový doplněk do každého obytného prostoru. Snadno se ovládá a snadno se přenáší díky užitečné rukojeti. Dok jednoduše zvednete a přenesete jej, kam potřebujete: sada 4 alkalických baterií velikosti AAA vám zajistí až 10 hodin poslechu.

Navzdory svým kompaktním rozměrům dok RDP-M5iP nabízí prostřednictvím svého basreflexového reproduktorového systému překvapivě plný stereofonní zvuk.

Reproduktorové doky RDP-X60iP a RDP-M5iP Made for iPod & iPhone od Sony jsou k dostání od června 2011, model RDP-M15iP od července 2011.

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Newsflash

Tepelné čerpadlo

tepelnecerpadloJednou z technických vymožeností moderního domu je tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla dokáží běžným způsobem nepoužitelné teplo obsažené ve vzduchu, horninách, půdě, podzemní, povrchové či odpadní vodě z trubek například 1 m pod zemí nebo vrtů v hloubce 150 m převést na teplo s dostatečně vysokou teplotou a využít je.