IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pračky se zásobníkem na prášek na 4 měsíce

Email Tisk PDF
Aqualtis_s_Auto_Dose_sytmem-smVýrobce domácích spotřebičů pod značkou Hotpoint-Ariston přišel s praktickou novinkou v podobě zásobníku na prací prášek a aviváž u praček a sušiček řady Aqualtis. Na dlouho se tak lze zbavit nutnosti doplňovat prací prášek či aviváž, nepořádku kolem pračky a nebezpečí pro malé děti v podobě pracích prostředků. Stačí vložit prádlo, zapnout a pračka se postará o zbytek.Výrobce uvádí, že zásobník stačí na 4 měsíce.

Základem praček Aqualtis je starostlivá péče o jakoukoliv tkaninu díky nové Care Technology. Pro každý typ tkaniny byla vyvinuta „welness kúra“, která jí má navrátit vitalitu a krásu. Aqualtis se postará o vlnu, bavlnu, hedvábí i syntetické látky a vyhoví potřebám každého oblečení, uvedl tento týden výrobce Indesit Company v tiskové zprávě.

Čtyři měsíce bez starosti o prášek
Asi každého, kdo doma často pere, potěší nová funkce praček Aqualtis s názvem Auto Dose System. Ten je založen na revolučním systému, který automaticky odměřuje přesná množství pracího prášku a aviváže s ohledem na množství prádla a typ tkaniny. Dvě integrované nádrže pojmou až 5,5 litru tekutého pracího prášku a až 3,5 litru aviváže, čímž pračce zaručí naprostou samostatnost na minimálně 40 pracích cyklů (při normálním používání a četnosti praní).

 

Aqualtis_s_Auto_Dose_sytmem_-_image

Pračka Aqualtis se zásobníkem Auto Dose System


Aqualtis_s_Auto_Dose_sytmem

Pračka Aqualtis se zásobníkem Auto Dose System názorně

Blahodárné účinky páry
Jemným tkaninám pára dělá opravdu dobře. Přirozený účinek páry vlákna zvlhčí a změkčí. Titanové topné těleso v nových pračkách Aqualtis vytváří molekuly páry, které jsou odváděny přímo do bubnu pračky, kde s maximální jemností prostupují vlákna tkanin. Pára však nemá za účel tkaniny jen hýčkat, ale hlavně odstraňovat nepříjemné pachy a roztoče. Při použití programu Steam Refresh trvá parní lázeň, která oživí unavené tkaniny, jen 10 minut a dodá třeba vaší oblíbené košili vitalitu a svěžest.

Léčba tichem
Aqualtis je maximálně tichý spotřebič díky použití nového třífázového motoru, panelů pohlcujících hluk a systému inteligentních pump, které nevydávají ony dobře známé klokotavé zvuky. Výsledkem těchto opatření je nízká hlučnost pro milovníky ticha.

Nejvyšší komfort a inteligentní flexibilita
Nové pračky Aqualtis vynikají komfortní přístupností: má 35 centimetrová, vlevo zavěšená dvířka, buben otočený vzhůru o 8° a výšku až 105 cm ve verzi se zásuvkou. Pračka Aqualtis ve standardním rozměru pojme 9 kg prádla a ve verzi slim 6 kg. Ať už je prádla méně nebo více, dostane se mu té nejlepší péče. Systém Care Technology aktivně řídí spotřebu a přizpůsobuje množství vody, energie a mechanické činnosti přesně podle množství prádla v bubnu pračky. Zajišťuje tak optimální výsledky za všech okolností.

Ekologie až na prvním místě
Značka Hotpoint-Ariston má na mysli i blaho životního prostředí a proto přichází s novou funkcí Auto Stand-By. Ta automaticky odpojí napájení ovládacího panelu spotřebiče při delším nečinnosti a ušetří tak až 75 % energie, když není spotřebič používán.

Pod designem řady Aqualtis je podepsán známý průmyslový designér Makio Hasuike, který již více než 40 let spolupracuje s italskými i mezinárodními společnostmi při tvorbě výjimečných designových řešení spotřebičů.

 

Aqualtis_-_praka__suika_-_image

Pračka a sušička řady Aqualtis


Aqualtis_s_Auto_Dose_sytmem_-_produktov

Design spotřebičů Aqualtis


Detail_praky_Aqualtis_63049-AQ9D68H_EU-A_p1

Detail pračky Aqualtis


Viz: www.indesitcompany.com

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4