IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Dvě novinky z veletrhu: Lampa a křeslo XXL

Email Tisk PDF

artemide-lampa-smTip na dvě novinky, které mají v názvu XXL, nabídneme v dnešním článku z programu nadcházejícího veletrhu bydlení FOR HABITAT 2010 v Praze Letňanech. Jednou z nich je svítidlo TOLOMEO XXL z dílny firmy Artemide patřící celosvětově mezi absolutní špičku. Zde italští designeři zvětšili stolní lampu do obří velikosti.A ta pak může sloužit jako veliké svítidlo do interiérů třeba do obýváku, nebo do exteriéru - na zahradu. Výrobky firmy Artemide na výstavě představuje Společnost Selene spol. s r.o., která je dodavatelem svítidel a osvětlovacích systému s vysokou technickou kvalitou a vynikajícím designem. Na českém trhu je od roku 1991 a působí jaký výhradní zastoupení firmy Artemide.

 

artemide-lampa

Stránky českého showroomu výrobce:

www.artemide.czDruhým výrobkem z FOR HABITAT 2010 s XXL v názvu je závěsné křeslo Traumschwinger XXL extra large, které je určeno pro dlouhány. Německá výrobce MIRAART tak doplnil své výrobky v běžné velikosti a pro děti. Křesla jsou vyrobena ze speciální a jemné bavlny. Síťovina je elastická, takže by se měla přizpůsobit tělu v každé pozici. K závěsnému křeslu je možné přikoupit další příslušenství – výškový posuv a otáčecí kloub, které mají  dávat volnost pohybu a jedním tahem umožňujit změnu výšky zavěšení křesla a tak nabídnout dospělým i dětem příjemnou a bezpečnou výšku pro oddych. Také závěsné křeslo XXL extra large je vybaveno systémem postranních tyčí, pomocí něhož se mění pozice sezení.

 

zavesne-kreslo

Stránky výrobce:

www.traumschwinger.cz

 

Zdroj: www.forhabitat.cz

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 Rudy 2012-07-26 18:09
ja som si kúpil krásne závesné kreslo tu:
http://www.origosky.eu/sk/7-zavesne-kresla
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Newsflash

HAIDY – budoucnost bydlení: Dostupné řešení pro chytré domy

HAIDY_dotykovy_panel-smSpolečnost Positro a. s. oznámila, že přichází na trh s revolučním tuzemským inteligentním systémem HAIDY, který dává konceptu „chytrého bydlení“ nové rozměry. Systém HAIDY  slibuje přizpůsobit bydlení přesně podle představ každého zákazníka a díky své unikátní architektuře dokáže uspokojit všechny požadavky. Flexibilita systému umožňuje systém konfigurovat pro každý rozpočet. Základní funkčnost je dle výrobce srovnatelná s cenou klasické elektroinstalace a při kompletní funkčnosti by neměla přesáhnout 10 % ceny domu. Inteligentní systémy nejsou hudbou budoucnosti, ani doménou horních deseti tisíc, ale realitou, která se nyní může stát součástí každé domácnosti, uvádí výrobce.