IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Nový Katalog firem a odkazů na webu IT Dům

Email Tisk PDF

katalogNový unikátní Katalog firem a odkazů z oblasti inteligentních domů a domácí automatizace jsme v těchto dnech spustili na našem webu IT Dům. Katalog je jednou z nejucelenějších databází subjektů podnikajících v danné oblasti. Do katalogu může každý zdarma pomocí internetového formuláře zanést firmu nebo internetovou stránku, o kterou se stará nebo kterou by v katalogu chtěl mít. Podmínku je, že firma nebo odkaz by měla být z oblasti související s tématy magazínu IT Dům.

Vstup do katalogu je v horním menu proklikem přes titulek "Katalog firem". Každý subjekt nebo web je zanesen na elektronické kartičce. Kromě základních dat jako název, email, adresa, internetová stránka, telefon a popis činnosti lze na ní doplnit logo či jiné obrázky nebo i video. Dle adresy je u každého zápisu k danné firmě přiřazena její lokalizace na mapě Google Maps. Vaše odkazy si můžete i v budoucnu sami redigovat, a to za předpokladu, že se zaregistrujete s mailovou adresou. Pokud byste chtěli již zanesené odkazy redigovat, napište nám email na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (viz též Kontakt). Budeme vám rovněž nápomocni s úpravou vašich již zanesených údajů a na vaši žádost je doplníme o vhodné fotky a pod. Zápisy jsou přiřazeny ke kategoriím, které se budou měnit v zájmu co nejlepší organizace a také na základě vašich návrhů.

Zápis zadaný z internetového rozhraní redakce webu IT Dům schválí zpravidla do druhého pracovního dne. V případě nějakých nejasností se se zadavetelem pokusí kontaktovat mailem, proto je dobré funčkní mail do formuláře vyplnit.

Konečnou podobu negarantovaného zápisu určuje redakce našeho katalogu a vyhrazuje si právo upravit jeho konečné znění a umístění.

Původní jednoduchý katalog odkazů, který jsme spustili v červnu 2009, nehodláme dále rozvíjet a jeho podoba je k nalezení zde STARÝ Katalog odkazů.

Těšíme se na vaše nové zápisy a připomínky.

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Newsflash

Inteligentní dům nezávislým pohledem ze současnosti

dslClaneksmV srpnu jsme informovali o otevření nového ukázkového domu v Praze 4, který oznámila v médiích společnost Insight Home a.s. a prezentovala to jako centrum propagující řešení inteligentní domácnosti pro střední Evropu. (Viz článek na IT Dům: ČTK popularizuje řešení inteligentní domácnosti projektu inHome). Zajímavý pohled očima nezávislého návštěvníka, který přemýšlí, jaký má či naopak nemá ta či ona futuristická vychytávka smysl pro praktický život, zveřejnil minulý týden web dsl.cz.