IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Smart News 1: čtvrtletník o řízení domu na bázi KNX

Email Tisk PDF

SmartNewsSMNovinky ze světa systémů řízení domu na bázi KNX a spolupracujících systémů si vzalo za cíl přinášet nové elektronické periodikum, které začala vydávat a  redakci IT Dům zaslala firma NeNo design z Vizovic. Nese název Smart News, je to prozatím čtvrtletník příp. pololetník  a zájemcům o tuto techniku nabízí firma NeNo design pravidelné zasílání.

První číslo Smart News 1 představuje SmartServer  KNX/EIB, analogové/digitální čidlo Zennio, GPS meteostanici Elsner, Aktor 24 výstupů Jepaz,  e-radio Fontini a univerzální stmívač Lingg&Janke.

Více se dočtete ve pdf vydání čvtrtletníku ke stažení zde: Smart News 1

 

SmartNews

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


Newsflash

Co je to za magazín IT Dům?

ITDumsmCo je to IT Dům? Internetový magazín zaměřený na problematiku využívání nových technologií v domácnosti určený pro širokou laickou ale i odbornou veřejnost. Klíčovými slovy, na které se pokoušíme zaměřit, jsou inteligentní dům, chytrý dům, automatizovaná domácnost a další související otázky z oborů bydlení, domácí spotřebiče, stavebnictví apod. A stejně tak nabídnout platformu pro prezentaci podnikatelských subjektů a jejich produktů a služeb z oboru. Je zde k tomu k dispozici Katalog firem, Diskusní fórum a možnost publikace PR zpráv v rubrice Tiskové zprávy, a to vše zdarma, resp. za manipulační poplatek. A tím si krom prezentace na portálu pro přesně zaměřenou cílovou skupinu, pomoci i ve vylepšování SEO vašich internetových stránek.