IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Perspektivy bydlení – člověk v chytrém domě (program semináře)

Email Tisk PDF

LOGO persp bydleni-smJako mediální partneři vás zveme na odborný seminář Perspektivy bydlení – člověk v chytrém domě, který pořádá ve středu 21. 11. 2012 od 9:00 v přednáškovém sále budovy ÚTIA AV ČR v Praze (nedaleko metra Ládví) nakladatelství FCC PUBLIC. Seminář je pokračováním dlouhodobého projektu nakladatelství nazvaného Perspektivy bydlení, a tentokrát je zaměřen na využití moderních elektrotechnických a elektronických prostředků v domácnostech a bytových domech, ale i v  obytných budovách spravovaných zdravotnickými a pečovatelskými organizacemi.

Jak jsme informovali již ve zprávě 24. října, seminář je určen projektantům, architektům, investorům, elektrikářům, systémovým integrátorům, studentům elektrotechnických oborů a dalším odborníkům, kteří mají určité znalosti o problematice tzv. inteligentních elektroinstalací, ale také pracovníkům stavebních a sociálních odborů místních samospráv a dalším zájemcům z řad zainteresované veřejnosti.

Účastníci dostanou informace o technických novinkách v oboru a bude jim dán přehled různých profesních aspektů a úhlů pohledu na objekty, pro které se vžilo pojmenování „chytré domy“. Současně bude poukázáno na širší souvislosti tématu, zejména na to, jak určité technické řešení může ovlivnit obyvatele, budovu samotnou nebo její okolí.
 
Přednášejícími budou jak nezávislí odborníci z vysokých škol a státních institucí, tak zástupci předních společností nabízejících produkty a řešení v oblasti inteligentních elektroinstalací. Tématy tak mj. budou například řízení technického vybavení domů a bytů, požárněbezpečnostní aspekty inteligentních budov, ochrana soukromí v chytrých domech nebo asistivní technika jako součást chytrých domácností.

Účast na semináři je bezplatná, na základě registrace.
 
ZDE naleznete webovou stránku semináře s kompletním programem a informací o místě konání. Program je k dispozici ke stažení také ve formátu .pdf.
ZDE můžete vyplnit registrační formulář.

Těšíme se na Vaši účast.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #2 push up bra bikini 2017-06-03 07:02
Hey There. I found your blog the use of msn. This is
an extremely neatly written article. I'll be sure to bookmark
it and return to read extra of your useful information. Thank you for the
post. I'll certainly comeback.

my blog: push up bra bikini: http://keystone421.typepad.com/blog/2011/09/history-of-cohesive-breast-implants.html
 
 
0 #1 Jana 2015-09-03 15:34
Definice chytrý dům? Já mám inteligentní koupelnu, která se realizovala podle návrhu http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3


Newsflash

Pozvánka na seminář Perspektivy bydlení II … člověk v chytrém domě: 21. listopadu 2012 Praha

LOGO_persp_bydleni-smV rámci konceptu tzv. inteligentního bydlení nabízí nepřeberně možností konkrétních provedení. Tak jako neexistují dva lidé se stejnými názory a nároky na ideální bydlení, neexistuje univerzální recept, jak chytrý dům či domácnost budovat, ani jednotná definice toho, co vše by měl v sobě chytrý dům zahrnovat, aby se mohl dnes tak populárním označením „smart“ honosit. Někteří budou klást důraz na úspory energií, jiní na důkladnost systému zabezpečení a ještě jiní na integraci multimediálních zařízení či spotřebičů.