IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Perspektivy bydlení – člověk v chytrém domě (program semináře)

Email Tisk PDF

LOGO persp bydleni-smJako mediální partneři vás zveme na odborný seminář Perspektivy bydlení – člověk v chytrém domě, který pořádá ve středu 21. 11. 2012 od 9:00 v přednáškovém sále budovy ÚTIA AV ČR v Praze (nedaleko metra Ládví) nakladatelství FCC PUBLIC. Seminář je pokračováním dlouhodobého projektu nakladatelství nazvaného Perspektivy bydlení, a tentokrát je zaměřen na využití moderních elektrotechnických a elektronických prostředků v domácnostech a bytových domech, ale i v  obytných budovách spravovaných zdravotnickými a pečovatelskými organizacemi.

Jak jsme informovali již ve zprávě 24. října, seminář je určen projektantům, architektům, investorům, elektrikářům, systémovým integrátorům, studentům elektrotechnických oborů a dalším odborníkům, kteří mají určité znalosti o problematice tzv. inteligentních elektroinstalací, ale také pracovníkům stavebních a sociálních odborů místních samospráv a dalším zájemcům z řad zainteresované veřejnosti.

Účastníci dostanou informace o technických novinkách v oboru a bude jim dán přehled různých profesních aspektů a úhlů pohledu na objekty, pro které se vžilo pojmenování „chytré domy“. Současně bude poukázáno na širší souvislosti tématu, zejména na to, jak určité technické řešení může ovlivnit obyvatele, budovu samotnou nebo její okolí.
 
Přednášejícími budou jak nezávislí odborníci z vysokých škol a státních institucí, tak zástupci předních společností nabízejících produkty a řešení v oblasti inteligentních elektroinstalací. Tématy tak mj. budou například řízení technického vybavení domů a bytů, požárněbezpečnostní aspekty inteligentních budov, ochrana soukromí v chytrých domech nebo asistivní technika jako součást chytrých domácností.

Účast na semináři je bezplatná, na základě registrace.
 
ZDE naleznete webovou stránku semináře s kompletním programem a informací o místě konání. Program je k dispozici ke stažení také ve formátu .pdf.
ZDE můžete vyplnit registrační formulář.

Těšíme se na Vaši účast.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #2 push up bra bikini 2017-06-03 07:02
Hey There. I found your blog the use of msn. This is
an extremely neatly written article. I'll be sure to bookmark
it and return to read extra of your useful information. Thank you for the
post. I'll certainly comeback.

my blog: push up bra bikini: http://keystone421.typepad.com/blog/2011/09/history-of-cohesive-breast-implants.html
 
 
0 #1 Jana 2015-09-03 15:34
Definice chytrý dům? Já mám inteligentní koupelnu, která se realizovala podle návrhu http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

září 2017
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1


Newsflash

Co je vícezónové ozvučení? - 2. díl o zvuku

revoxsmV minulém díle jsme si představili obecné možnosti ozvučení a ovládání moderního domova. Co vše je ale třeba k tomu, abyste si mohli vychutnat v prvním díle popsané pohodlí? Na to budeme společně hledat odpověď v následujících dílech našeho seriálu. Tentokrát si popíšeme, co takové vícezónové ozvučení (v anglicky mluvících zemích je používán termín multiroom audio) vlastně je a jaké technologie se pro jeho vybudování používají.