IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Magazín IT Dům: Nové fotogalerie

Email Tisk PDF

novagaleriesmZavedli jsme zde na stránkách magazínu IT Dům nový systém podporující zobrazování obrázků fotogalerií metodou Lightbox. Ta umožňuje čtenářům snadnější a elegantnější prohlížení fotografií.

Poprvé jsme Lightbox použili v novém článku Inteligentní futuristický dům z Beskyd: domácí automatizace prakticky - 1. díl: úvod. Fotogalerie vypadá např. takto:

lightbox

V článku, kde je takováto fotogalerie, klikněte na některou z náhledových fotek, která se otevře v tmavém orámování např. takto:

novagalerie

Poté pohyujte kurzorem na dané stránce v obrázku myší doprava nebo doleva, objeví se na fotce vpravo nápis NEXT (další) nebo vlevo PREV (předchozí). Klikněte a objeví se další respektive předchozí fotka.  Abyste obrázek zavřeli a vrátili se zpět do článku, kliknětě vpravo dole na nápis CLOSE (zavřít) bebo do tmavého pozadí mimo fotku v bílém rámečku.

Prakticky si to můžete vyzkoušet na konci výše zmíněném článku: Inteligentní futuristický dům z Beskyd: domácí automatizace prakticky - 1. díl: úvod.

Pokud máte nějaké zajímavé fotky k tématu a chtěli byste je zveřenit na našem webu IT Dům, můžete je nabídnout emailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

AddThis Social Bookmark Button
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3


Newsflash

Tepelné čerpadlo

tepelnecerpadloJednou z technických vymožeností moderního domu je tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla dokáží běžným způsobem nepoužitelné teplo obsažené ve vzduchu, horninách, půdě, podzemní, povrchové či odpadní vodě z trubek například 1 m pod zemí nebo vrtů v hloubce 150 m převést na teplo s dostatečně vysokou teplotou a využít je.