IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Katalog firem

Kompresory vzduchotechnika

Náhled www stránky:
Kompresory vzduchotechnika

Adresa:

Plzeňská 169
26753 Žebrák
Česká republika
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Proklik na www stránky
Kontaktní­ osoba: Zdeněk Štuksa
Telefon: 420311532091
Fax: +420311533583
Horká linka: +420773489530

Kompresory

Hledáte spolehlivého výrobce či konstruktéra automatizační techniky a jednoúčelových strojů? Potřebujete vyrobit přístroj šitý na míru Vašim potřebám? Nechcete v budoucnosti řešit trable se servisem či případnou opravou konkrétní techniky? Chcete jednoduše dostat produkt té nejvyšší kvality od prověřeného a léty praxe proškoleného profesionála? Obraťte se na firmu Ing. Zdeněk Štuksa. Co všechno děláme?

Na našich webových stránkách naleznete internetový obchod se širokou nabídkou zboží. Můžete vybírat z celé řady kompresorů. V portfoliu produktů nabízíme kompresory bezolejové, pístové, potravinářské, dentální či šroubové. Samozřejmostí je i veškeré nutné příslušenství a tlakové nádoby. To vše za senzační ceny. Naše nabídka je cenově velice dostupná a obsahuje celou řadu zlevněného zboží. Jednoduchý kompresor se sacím výkonem 222 litrů za minutu u nás pořídíte již od 4600 Kč. Dále u nás najdete celou sadu zboží na úpravu vzduchu, rozvody vzduchu a hadice, pneumatické válce a ventily, kulové kohouty, spojovací materiál, pneumatické nářadí či měřící techniku.

Firma Ing. Zdeněk Štuksa nabízí kvalitní zboží a služby v oblasti kompresory a vzduchotechnika. Kromě již připraných setů zboží, firma zhotovuje i projekty na zakázku. Například kompletní návrh a montáž rozvodů vzduchu, poradenství spojené s problematikou vzduchotechniky a jejího využiti k automatizaci výroby atd. Firma si zakládá na osobním a vstřícném přístupu ke všem svým zákazníkům. Na webových stránkách firmy naleznete krom internetového obchodu i katalogy zboží ve formátu pdf připravené k tisku a produktové listy obsahující technickou dokumentaci jednotlivých produktů, což významně usnadní výběr ideálního řešení pro Vás či Vaši firmu. O službách firmy ledacos vypovídají i dostupné reference na nezávislých internetových stránkách.


Ukázat na Google Maps
  
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Newsflash

Výstava historických domácích spotřebičů

A_2957smPříležitost zamyslet se nad tím, jak se vyvíjela domácí technika, dává výstava historických spotřebičů, která byla tento týden zahájena na Letišti Praha v odletové hale Terminálu 2. Expozice nazvaná Muzeum spotřebičů  představuje návštěvníkům letiště bouřlivý vývoj spotřební elektroniky. Vstup do muzea je volně přístupný a celá expozice bude na letišti k vidění do 5. dubna 2010. Muzeum spotřebičů je interaktivní výstava mapující vývoj elektrických zařízení od počátku minulého století do současnosti. Tvoří ji devět panelů zaměřených na gramofony, magnetofony, rádia, přenosné přehrávače, telefony, televize a počítače.