IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Search Keyword: Total 19 results found.
Tag: IT Dům Ordering
content
(Inteligentní dům)
Konference Inteligentní digitální domácnost na veletrhu For Arch 2012

Nakladatelství Sdělovací technika pořádá tradiční konferenci o systémové integraci v moderní domácnosti s názvem Inteligentní digitální domácnost. Ta se uskuteční ve středu 19. září 2012 od 13 hodin ve velkém sále vstupní haly Výstaviště Praha Letňany v rámci oficiálního doprovodného programu veletrhů FOR ARCH a FOR ELEKTRO 2012. Náš magazín IT Dům je již tradičně opět mediálním partnerem konference.

Čtvrtek, 06. září 2012
(Inteligentní dům)
Konference Inteligentní budovy 2012 - program

U příležitosti mezinárodního veletrhu AMPER 2012 se ve středu 21. března od 9:00 hodin v sále P1 pavilonu P na brněnském Výstavišti uskuteční významná doprovodná konference veletrhu - Inteligentní budovy 2012. Již tradičně se zabývá systémovou integrací v budovách, investičních celcích a domácnostech. Konferenci pořádá časopis Sdělovací technika, hlavní mediální partner veletrhu AMPER 2012. Hlavním partnerem letošního ročníku konference Inteligentní budovy je společnost NESS. Partnery jsou ABB, InsightHome a WAGO-Elektro. Mediálním partnerem je náš magazín IT Dům.cz. V článku přinášíme podrobný program.

Neděle, 11. březen 2012
(Inteligentní dům)
Inteligentní dům inHome názorně na videu

Dnešní devítiminutová názorná videoukázka inteligentního domu je z dílny Insight Home s prezentací možností systému inHome. Video, které zveřejňujeme v rámci volného seriálu videí na YouTube, prezentovala firma Insight Home jako novinku na nedávné konferenci Inteligentní digitální domácnost 2011 na veletrhu FOR ARCH. Našemu  magazínu IT Dům, který byl jedním z mediálních partnerů konference, ho poskytla k uveřejnění.

Úterý, 18. říjen 2011
(Inteligentní dům)
FOR ARCH 2011: Vše pro nízkoenergetické stavění - 21. – 25. 9., PVA Letňany, Praha

Za necelý měsíc je v Praze Letňanech veletrh FOR ARCH 2011 a letos  má v podtitulu slogan: Vše pro nízkoenergetické stavění. Téma, které bude provázet celý veletrh, vzešlo z diskuze při uzavření dohody Evropského parlamentu a Rady pro energetickou náročnost budov a podepsané Směrnice o energetické náročnosti budov. Směrnice má za úkol dosažení stavu, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž potřeba energie se blíží nule. Stejně jako toto moderní téma se snaží veletrh svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím. Téma je současně i jedním z pilířů inteligentního domu, který bude námětem doprovodné konference Inteligentní digitální domácnost. Mediálním partnerem konference je i náš magazín IT Dům.

Středa, 31. srpen 2011
(Inteligentní dům)
Nové diskusní fórum na portálu IT Dům: vše na téma domácí automatizace a co s tím souvisí

Nové diskusní Fórum otevřené všem zájemcům a všem tématům z oblasti inteligentních domů a domácí automatizace jsme v těchto dnech instalovali na našem webu IT Dům. Fórum je určeno jak pro laiky, tak pro profesionály, kteří zde mohou upozorňovat na své produkty, nebo vysvětlovat výhody toho či onoho řešení.

 

Neděle, 06. březen 2011
(Inteligentní dům)
Konference Inteligentní digitální domácnost 2010 předpověděla trendy

Úspory energií (kvůli čekanému zdražování i o desítky procent), bezpečí, ale i elektronické zdravotnictví budou patřit podle odborníků mezi hlavní trendy v oblasti inteligentních technologií pro dům a domácnost pro rok 2011. Na konferenci Inteligentní digitální domácnost 2010, kterou v rámci veletrhů For Arch a For Elektro v Praze pořádalo ve čtvrtek 23. září 2010 nakladatelství Sdělovací technika a jejímž mediálním partnerem byl i náš magazín IT Dům, to předpověděl David Lesch, obchodní ředitel firmy AV MEDIA, specializující se na dané technologie.

Pátek, 24. září 2010
(Inteligentní dům)
FOR ARCH a konference Inteligentní digitální domácnost 2010

Moderní dům a inteligentní domácnost jsou tématem řady expozic vystavovatelů dnes v pražských Letňanech zahájeného veletrhu For Arch a s ním souběžně i veletrhu For Elektro. Stěžejní akcí v oblasti našeho webu je konference Inteligentní digitální domácnost 2010, kterou v rámci veletrhů pořádá nakladatelství Sdělovací technika ve čtvrtek 23. září od 10 hodin a jejímž mediálním partnerem je i náš magazín IT Dům.

Dle programu konference čekají návštěvníky následující přednášky:

Úterý, 21. září 2010
(Inteligentní dům)
IT Dům: možnost on-line nákupu zboží přímo z našich stránek

Magazín IT Dům nabízí čtenářům možnost on-line nákupu některých produktů, o kterých se zde píše. IT Dům se stal partnerem internetového obchodu Mall.cz.

Úterý, 01. červen 2010
(Inteligentní dům)
IT Dům: PF 2010

Vše nej v roce 2010 i v duchu nejdůmyslnějších přírodních technologií jako je třeba tento domeček:

 

 

 

Pátek, 01. leden 2010
(Inteligentní dům)
Nový Katalog firem a odkazů na webu IT Dům

Nový unikátní Katalog firem a odkazů z oblasti inteligentních domů a domácí automatizace jsme v těchto dnech spustili na našem webu IT Dům. Katalog je jednou z nejucelenějších databází subjektů podnikajících v danné oblasti. Do katalogu může každý zdarma pomocí internetového formuláře zanést firmu nebo internetovou stránku, o kterou se stará nebo kterou by v katalogu chtěl mít. Podmínku je, že firma nebo odkaz by měla být z oblasti související s tématy magazínu IT Dům.

Pondělí, 16. listopad 2009
(Inteligentní dům)
Magazín IT Dům zavedl servis v angličtině

Zavedli jsme zde na magazínu IT Dům anglický servis pro zahraniční zájemce. Od října 2009 jsme začali vydávát týdenní přehled článků v angličtině English Weekly Summary. V anglické verzi je rovněž možné využít automatický počítačový překladač Google Translate celého portálu IT Dům do angličtiny a mnoha dalších jazyků.

Neděle, 04. říjen 2009
(Inteligentní dům)
Magazín IT Dům: Nové fotogalerie

Zavedli jsme zde na stránkách magazínu IT Dům nový systém podporující zobrazování obrázků fotogalerií metodou Lightbox. Ta umožňuje čtenářům snadnější a elegantnější prohlížení fotografií.

Sobota, 19. září 2009
(Inteligentní dům)
Sponzorské a partnerské odkazy  na webu IT Dům

Na stránkách našeho magazínu IT Dům lze umístit odkazy na stránky sponzorů a partnerů a tak přispět k větší viditelnosti takto odkazovaných stránek na internetu. Odkazy jsou umístěny v pravém sloupečku na hlavní stránce a případně na dalších stránkách a sekcích magazínu IT Dům.

Středa, 09. září 2009
(Inteligentní dům)
Magazín IT Dům: Nové upozornění na nejbližší události

V levém sloupci jsme zprovoznili okénko upozorňující na nejbližší očekáváné události, které jsou zaneseny v kalendáři zde v magazínu IT Dům. Modul Kalendář událostí, kde můžete zdarma zveřejnit data a základní informace o vámi chystaných akcích, jsme zprovoznili v červnu 2009 (Viz článek Kalendář událostí). Kalendář je určen pro jakékoli akce a události k tématu inteligentního domu nebo jiného příbuzného oboru souvisejícího s informačními technologiemi a jejich využitím v domácnosti. Kalendář je přístupný z levého sloupce našeho magazínu IT Dům. Podklady k zanesení vaší události prosím zasílejte mailem na adresu redakce@itdum.cz

 

Středa, 02. září 2009
(Inteligentní dům)
Jak často aktualizujeme magazín IT Dům

Internetový magazín IT Dům vydává nový článek každý pracovní den, tedy aktualizace je pětkrát týdně. O prázdninách 2009 však zavádíme aktualizaci dvakrát týdně, a to zpravidla v pondělí a ve čtvrtek. Tento režim jsme prodloužili i po prázdninách až do odvolání. V případě potřeby může vyjít zpráva či článek i v jiném termínu. Vaše články, PR zprávy, odkazy na vaše vlastní nebo jen oblíbené stránky, které byste chtěli zveřejnit na webu IT Dům, posílejte na redakční mail: redakce@itdum.cz

Pondělí, 29. červen 2009
(Inteligentní dům)
Kalendář událostí
Zavedli jsme zde na webu IT Dům modul Kalendář událostí, kde můžete zdarma zveřejnit data a základní informace o vámi chystaných akcích. Kalendář je určen pro jakékoli akce a události k tématu inteligentního domu nebo jiného příbuzného oboru souvisejícího s informačními technologiemi a jejich využitím v domácnosti. Kalendář je přístupný z levého sloupce našeho magazínu IT Dům. Podklady k zanesení vaší události prosím zasílejte mailem na adresu redakce@itdum.cz
Středa, 24. červen 2009
(Inteligentní dům)
Nová funkce na webu IT Dům: katalog odkazů

Zřídili jsme novou funkci našich stránek, a to katalog zajímavých a užitečných odkazů na stránky nějak související s tématem webu IT Dům.

Pondělí, 15. červen 2009
(Inteligentní dům)
Zdroje informací o domácí automatice

Kde najdu další konkrétní informace o problematice inteligentních domů? Jakou techniku k tomu potřebuji? Kdo mi to zrealizuje? Kolik to může stát? Odpovědi na tyto otázky dnes nejsnáze zjistíme na internetu. Krom toho, že je dobré sledovat magazín IT Dům, na Googlu vás první vyhledané linky zavedou na stránky několika předních českých firem, které systémy nabízejí.

Čtvrtek, 11. červen 2009
(Inteligentní dům)
Co je to za magazín IT Dům?

Co je to IT Dům? Internetový magazín zaměřený na problematiku využívání nových technologií v domácnosti určený pro širokou laickou ale i odbornou veřejnost. Klíčovými slovy, na které se pokoušíme zaměřit, jsou inteligentní dům, chytrý dům, automatizovaná domácnost a další související otázky z oborů bydlení, domácí spotřebiče, stavebnictví apod. A stejně tak nabídnout platformu pro prezentaci podnikatelských subjektů a jejich produktů a služeb z oboru. Je zde k tomu k dispozici Katalog firem, Diskusní fórum a možnost publikace PR zpráv v rubrice Tiskové zprávy, a to vše zdarma, resp. za manipulační poplatek. A tím si krom prezentace na portálu pro přesně zaměřenou cílovou skupinu, pomoci i ve vylepšování SEO vašich internetových stránek.

Pondělí, 08. červen 2009