IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Search Keyword: Total 5 results found.
Tag: IT Dům Ordering
content
(Aktuality)
Konference a seminář Inteligentní budovy: 31. března a 12. dubna Brno

Odborné nakladatelství Sdělovací technika pořádá u příležitosti mezinárodního veletrhu AMPER 2011 tradiční konferenci s názvem Inteligentní budovy 2011 (čtvrtek 31. března, Business Centrum II, pavilon E, Výstaviště Brno). Osmý ročník se mimo jiné zaměří na aktuální otázky integrace nových koncepcí energetického managementu, na technologie inteligentních elektroinstalací a měření spotřeby elektrické energie, elektronické komunikace, zabezpečovací systémy majetku i osob a automatizační procesy v moderní soukromé i investiční výstavbě, v komerčních i průmyslových budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních domech i hotelových komplexech. Mediálním partnerem konference je i náš magazín IT Dům.

Středa, 23. březen 2011
(Aktuality)
Konference Inteligentní budovy 2011 - 31. března v Brně

Tradiční konference nakladatelství Sdělovací technika s názvem Inteligentní budovy 2011 se uskuteční ve čtvrtek 31. března v Brně coby součást doprovodného programu mezinárodního veletrhu AMPER 2011. Osmý ročník této konference se zaměří mimo jiné na aktuální otázky integrace nových koncepcí energetického managementu, na technologie inteligentních elektroinstalací a měření spotřeby elektrické energie, elektronické komunikace, zabezpečovací systémy majetku i osob a automatizační procesy v moderní soukromé i investiční výstavbě, v komerčních i průmyslových budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních domech i hotelových komplexech. Mediálním partnerem konference je i náš magazín IT Dům.

Sobota, 19. únor 2011
(Aktuality)
IT  Dům: PF 2011
Vše nejlepší v roce 2011 přeje redakce magazínu IT Dům. A děkujeme za zájem a přízeň všem čtenářům a partnerům.
Sobota, 01. leden 2011
(Aktuality)
Přípravy FOR ARCH finišují, bude zde i konference Inteligentní digitální domácnost

Podzimní veletržní sezóna v Pražském veletržním ereálu Letňany byla úspěšně zahájena mezinárodním veletrhem SBĚRATEL, oznámila dnes veletržní společnost ABF s tím, že  v současné chvíli probíhají přípravy areálu na 21. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Jeho konání bylo v posledních měsících zpochybňováno v souvislosti se sporem mezi ABF a společností Terinvest, která mj. měsíc před zahájením veletrhu FOR ARCH dala na ABF návrh na konkurs. Na veletrhu FOR ARCH má 21.-25. září 2010 v pražských Letňanech vystavovat řada výrobců moderních technologií pro bydlení a chystají se zde také doprovodné akce z oboru našeho webu. Zejména pak konference Inteligentní digitální domácnost 2010, kterou opět pořádá nakladatelství Sdělovací technika v rámci veletrhů FOR ARCH 2010 a FOR ELEKTRO 2010 ve čtvrtek 23. září od 10 hodin a jejímž mediálním partnerem je i náš magazín IT Dům.

Čtvrtek, 09. září 2010
(Aktuality)
Pozvánka na diskusi Inteligentní rekonstrukce nemovitostí - vstupenky pro čtenáře magazínu IT Dům zdarma

Inteligentní rekonstrukce nemovitostí – noční můra nebo výzva aneb technologiemi k modernímu a pohodlnému bydlení. Tak se jmenuje diskusní setkání, které pořádá časopis Stavební fórum 8. dubna 2010 v Praze. Má se mluvit například o tom, jak vylepšit neprodejné byty, jak proměnit starý byt v inteligentní apod. Vstupné je 2500 Kč, ale pro 10 čtenářů našeho magazínu IT Dům přislíbili pořadatelé vstup zdarma.

 

Pátek, 02. duben 2010