IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Search Keyword: Total 4 results found.
Tag: Video Ordering
content
(Aktuality)
Automatický vánoční stromeček

Tématem našeho portálu pro dnešní den může být automatický vánoční stromeček. Podívejte se na řešení, jak by mělo jít postavit stromeček během pěti sekund.

 

Pátek, 24. prosinec 2010
(Aktuality)

Podle ICT Unie věnuje politická reprezentace České republiky oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) mnohem menší pozornost, než tomu bylo v předcházejících letech. Chybí vládní prioritní koncepce dalšího rozvoje ICT ve veřejné správě i komplexní strategie podpory ICT průmyslu, který má potenciál stát se tahounem dalšího ekonomického růstu země.

Pátek, 17. prosinec 2010
(Aktuality)
Pět robotů ABB vystupuje se skupinou Bon Jovi

ABB, přední světová firma poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, se opět prezentuje spoluprací se showbyznisem, a to tentokrát v dodávce pěti robotů, kteří vystupují se skupinou Bon Jovi na historickém turné Circle Tour. V nedávno zveřejněné zprávě firma ABB uvedla, že "turné The Circle Tour, které začalo 19. února v Key aréně v Seattlu, povzneslo produkční nápaditost kapely na novou úroveň. Primární složkou vizuálně úchvatné podívané je pět průmyslových robotů ABB."

Čtvrtek, 01. duben 2010
(Aktuality)
Cypress: první na světě opravdu progamovatelné řešení přenosu dat po silových elektrických drátech

Nadnárodní technologická firma Cypress v pondělí oznámila, že přichází jako první na světě s opravdu progamovatelným řešením pro přenos dat po stávajících silových elektrických rozvodech. Pomocí speciálních programovatelných čipů nabízí řešení flexibilní komunikace po linkách vysokého i nízkého napětí pro řízení osvětlení, průmyslového využití, a také domácí automatizaci a další řízení chytrých aplikací.

Úterý, 23. březen 2010

Newsflash

Robotický vysavač Samsung NaviBot

vysavac-robotSamsung si připsal ocenění pro svůj robotický vysavač Samsung NaviBot (SR8855). Vysavač získal s výsledkem 92,6% nejvyšší ohodnocení v testech prestižního německého časopisu Emporio Test Magazine (ETM). V testu, kterého se zúčastnilo osm robotických vysavačů, vynikl Samsung Navibot především díky své vysoké výkonnosti, uvedl jeho výrobce ve zprávě pro tisk.