IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Search Keyword: Total 5 results found.
Tag: Pro profesionály Ordering
content
(Tiskové zprávy)

Inteligentní řídicí systémy si pořizuje stále více domácností. Zdaleka již neplatí, že inteligentní digitální domácnost je určena jen pro úzkou skupinu nadšenců. Přesvědčili se o tom účastníci konference Inteligentní digitální domácnost 2010, kterou v rámci doprovodného programu veletrhu ForArch 2010 uspořádal ve spolupráci s ABF odborný měsíčník Sdělovací technika.

 

Neděle, 26. září 2010
(Tiskové zprávy)

Koncern Schneider Electric patří k průkopníkům úsporných energetických řešení. V době recese získávají štíhlé aplikace na ještě větším významu. A proto Schneider Electric pokračuje ve svém tažení proti plýtvání elektřinou. Stal se i jedním z hlavních partnerů říjnové konference Energetický management optimalizace spotřeby energie v průmyslovém prostředí. Právě průmysl je totiž jedním z oborů, kde lze využitím moderních technologií náklady na energie snižovat velmi výrazně.

Čtvrtek, 12. listopad 2009
(Tiskové zprávy)

1. září 2009 - Moeller Elektrotechnika mění svůj název na Eaton Elektrotechnika.

Německý koncern Moeller, jehož je Moeller Elektrotechnika dceřinou společností, získal na jaře roku 2008 nového vlastníka, americkou společnost Eaton Corporation, a zahájil integraci do struktur této společnosti. „Tímto spojením vzniká globální hráč na trhu elektrotechniky“, říká Vladislav Náhlík, jednatel společnosti (dnes již) Eaton Elektrotechnika s.r.o. „Naše produktová portfolia se skvěle doplňují. Společně se nám otevírají možnosti oslovení nových zákaznických trhů“.

 

Sobota, 12. září 2009
(Tiskové zprávy)

Burza výrobních kapacit

na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

14. září 2009 – Výstaviště Brno, pavilon P

Burza výrobních kapacit zahájí v pondělí 14.září doprovodný program letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Je reakcí na situaci v českém kovozpracujícím průmyslu. Ten se letos potýká s poklesem výroby a řada firem má nevyužité výrobní kapacity. Vznikla tak myšlenka představit tyto volné kapacity možným zájemcům v jednoduché a finančně nenáročné formě jednodenního obchodního setkání.

Čtvrtek, 03. září 2009
(Tiskové zprávy)
Siemens uvádí na trh regulátory prostorové teploty řady RDG. Jde o novou generaci neobyčejně univerzálních přístrojů umožňujících efektivně hospodařit s energií. Regulátory řady RDG jsou díky širokému výběru typů výstupních řídicích signálů použitelné v mnoha aplikacích. Současně vynikají moderním elegantním designem a snadnou obsluhou.
Čtvrtek, 18. červen 2009

Newsflash

Zámek domovních dveří bez klíčů na otisk prstu

zamekotisk2smSamostatný zámek domovních dveří bez klíčů na otisk prstu na baterie byl jednou z novinek prezentovaných na letošním podzimním veletrhu FOR ARCH. Firma SUNCOM CZ s.r.o. z Rakovníka zde ukazovala první a jediný evropský zámek na otisk prstu, vhodný pro jakékoli evropské dveře. Unikátním by měla být právě možnost samostatné instalace zámku na jakékoli dveře bez nutnosti instalace dalšího systému domácí automatizace.