IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Technologie na dovolené - nafukovací projekční plátno

Email Tisk PDF

nafukovaciplatnosmDnešní tip z volného seriálu inteligentní technologie na dovolené je použitelný nejen na cestách, ale i doma na vaší zahradě. Když přijdou horké letní večery, můžete zatoužit přesunout vaše domácí kino do vaší zahrady a udělat si domácí letní kino. K tomu můžete využít vlastně triviální výmysl: nafukovací projekční plátno.

Nafukovací projekční plátno nabízí pod značkou Gemmy (Gemmy Airblown Inflatable Widescreen Deluxe Outdoor) americký internetový specializovaný obchod ProjektorPeople.com. Plátno má rozměry 70 x126 palců (uhlopříčka přes 3,5 metru) vhodné pro zobrazení HDTV videa s poměrem stran 16:9. V parametrech slibují prefektně plochý povrch plátna. Výrobek obchod dnes nabízel za 199 dolarů.

Samozřejmě kromě užití v domácí zahradě lze nafukovací plátno vzít s sebou na dovolenou, a zde ho použít s projektorem zapojeným do invertoru, který generuje z 12 V autobaterie střídavých 230 V. Viz předchozí článek v seriálu: Technologie na dovolené - 230V z auta.

 

nafukovaciplatno

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 bling iphone 5s case 2014-05-28 02:43
Wow, this article is pleasant, my younger sister is analyzing these kinds of things,
so I am going to tell her.
 

Newsflash

Výrobce přístrojů Moeller - Eaton a hokej v Pardubicích

logo_moellersmK významným výrobcům elektroinstalačních přístrojů pro domácí automatizaci je německý koncern Moeller se svojí českou dcerou Moeller Elektrotechnika, který se loni včlenil pod americký koncern Eaton Corporation. Společnost Moeller Elektrotechnika je současně dlouholetým generálním partnerem extraligového týmu HC Moeller Pardubice. (V článku následuje názorná ukázka komplexního řešení inteligentního domu.)