IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Bezplatná aplikace společnosti Siemens – sledování zabezpečovacích systémů odkudkoliv

Email Tisk PDF

Siemens SPC anywhere AppleUživatelé elektrických zabezpečovacích systémů produktové řady SPC značky Siemens mohou nyní sledovat a ovládat své systémy téměř odkudkoliv. Umožňuje to nová aplikace pro mobilní zařízení značky Apple nesoucí název „SPCanywhere“, která je dostupná zdarma na portálu AppStore.

Atraktivní a intuitivní grafické uživatelské rozhraní aplikace „SPCanywhere“ umožňuje sledovat a ovládat jeden až čtyři zabezpečovací systémy řady SPC. Nabízí jak celkový přehled o stavu systému a podsystémů, tak informaci o stavu jednotlivých zón a dveří.

Uživatel si může systém zobrazit na přístroji iPhone nebo iPad v podobě plánku objektu s ikonami ukazujícími polohu čidel, dveří a IP kamer. Poklepáním na příslušnou ikonu pak zjistí stav dveří a situaci v podsystémech i zónách, nebo vyvolá přímý přenos obrazu z kamer (tzv. živý náhled).

62684_SPCanywhereApple300dpi-s

Uživatelé mohou pomocí aplikace „SPCanywhere“ bezpečnostní systémy na dálku nejen sledovat, ale i ovládat - aktivovat a deaktivovat střežení, otevírat dveře apod. To může být velmi užitečné například v situaci, kdy oprávněný pracovník není v zabezpečené budově osobně přítomen, přesto může zabezpečovací systém na dálku deaktivovat.

V případě ztráty nebo zcizení přístroje iPhone nebo iPad s aplikací „SPCanywhere“ zabraňuje možnému zneužití dálkového ovládání zabezpečovacího systému účinné uživatelské zajištění.

Aplikace „SPCanywhere“ umožňuje náhled do deníků ústředny, takže zodpovědné osoby mají přístup k podrobným záznamům všech důležitých událostí, včetně výstrah a výpadků napájení. Aplikace funguje v mobilních telefonech iPhone 3GS, iPhone 4 a iPhone 4S a v přístrojích iPad a iPad 2. Lze ji použít všude, kde mají přístroje iPhone nebo iPad připojení k internetu s možností přenosu dat.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #3 Www.Wallartbox.com 2014-05-26 21:01
I really like it whenever people come together and share thoughts.
Great blog, continue the good work!
 
 
0 #2 crystal covered 2014-05-21 02:54
I am sure this article has touched all the internet viewers, its
really really nice piece of writing on building up new weblog.\
 
 
0 #1 Bling Iphone 5 Cases 2014-05-17 22:36
I am curious to find out what blog platform you happen to be utilizing?
I'm having some small security issues with my latest blog and I'd like to find something more safeguarded.
Do you have any suggestions?
 

Newsflash

Fotografie na webu mají inspirovat pro rekonstrukci koupelny

koupelny-inspirace-smRozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a hledáte inspiraci? Koupelny inspirace , jsou webové stránky, jejichž smyslem je právě nabízet k nahlédnutí spoustu fotografií, které mohou přispět k vytvoření vaší nové koupelny. Velkou předností hledání nové koupelny na internetových stránkách je skutečnost, že zde nikomu neplatíte žádné peníze, jako je tomu v případě, že si pořídíte časopis, který se koupelnami zabývá, uvádí se v tiskové zprávě ke stránkám.