IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Přemýšlíte o koupi nemovitosti a chtěli byste získat slevu na její prověření?

Email Tisk PDF

nemopas-soutezTechnické posouzení budovy se v dnešní době stává standardem při prodeji a koupi jakékoliv nemovitosti. Na celém světě využívají investoři služeb odborníků, aby odhalili neduhy budov a vyčíslili případné další náklady na stavební úpravy.

Inspekce nemovitostí se skládá ze sedmi posuzovaných kategorií a těmi jsou statické posouzení celé budovy, prověření hydroizolace objektu, hlukové posouzení, prověření plnění bezpečnostních, požárních a hygienických požadavků, posouzení stavu povrchů podlah, stěn, stropů, technického stavu budovy, posouzení stavu instalací a rozvodů vč. vydání průkazu energetické náročnosti budovy. V případě, že přemýšlíte o využití služeb odborníků, zúčastněte se týdenního slosování o celkové prověření nemovitosti společností Nemopas. Soutěž probíhá dva měsíce a konkrétně od 15.4. do 15.6. 2012. Všichni zúčastnění obdrží slevu 10% na inspekci nemovitosti, kterou se rozhodli koupit. Na konci každého týdne bude vylosován jeden výherce, který dostane celé technické posouzení nemovitosti zcela zdarma.

Co je potřeba udělat?

Pro účast v soutěži o posouzení domu či bytu odborníky na statiku a také energetickou náročnost budov stačí vyplnit on-line soutěžní kupon na webových stránkách www.nemopas.cz. Desetiprocentní sleva a celková výhra na prověřování nemovitostí platí na území celé České Republiky a můžete ji uplatnit po souhlasu současného majitele nemovitosti do konce listopadu 2012. Díky posouzení nemovitosti zkušenými odborníky na vysoké technické úrovni můžete ušetřit až desítky tisíc korun a především nenaletět podvodníkům, kteří by Vás připravili o vaše finance.

AddThis Social Bookmark Button