IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Konference Inteligentní budovy 2012

Email Tisk PDF

Intel.budovy2012U příležitosti mezinárodního veletrhu AMPER 2012 se ve středu 21. března, v sále P1 pavilonu P na brněnském Výstavišti uskuteční významná doprovodná konference veletrhu, Inteligentní budovy 2012.

Již tradičně se zabývá systémovou integrací v budovách, investičních celcích a domácnostech. Konferenci pořádá časopis Sdělovací technika, hlavní mediální partner veletrhu AMPER 2012. Hlavním partnerem letošního ročníku konference Inteligentní budovy je společnost NESS. Partnery jsou ABB, InsightHome, WAGO-Elektro a Česko moravská elektrotechnická asociace. Více informací o programu a možnostech přihlašování naleznete na www.stech.cz.

Účelem implementace technologií inteligentních budov je řídit, monitorovat a optimalizovat služby, které budova poskytuje. Potenciál skrývající se za touto koncepcí a souvisejícími technologiemi je ohromný a náš životní styl a pracovní prostředí se s rozvojem inteligentních budov a komunit postupně mění.

 

Konference se zaměří na integraci nových koncepcí energetického managementu, technologií inteligentní elektroinstalace a měření spotřeby elektrické energie, elektronických komunikací, zabezpečovacích systémů majetku i osob a automatizačních procesů v moderní soukromé i investiční výstavbě, komerčních i průmyslových budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních domech i hotelových komplexech.

 

Hlavní témata konference:

  • IP a automatizace služeb v budovách

  • inteligentní budovy a energetické sítě

  • systémové elektroinstalace a sběrnice

  • systémy řízení vytápění a osvětlení

  • zabezpečovací zařízení a CCTV

  • multimediální a zábavní systémy

 

Intel._budovy_2012-s

ST_nove-s

 

 

 

 

Konference Inteligentní budovy 2012

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Domácí automatizace skrze silové rozvody 230V
X10_1smZajímavý a u nás nepříliš rozšířený je systém domácí automatizace X10, který používá k přenosu dat stávající silové rozvodné sítě 230V. Jednotlivé součásti systému jsou zapojeny do této sítě pomocí běžné normalizované zástrčky. Není nutno instalovat žádnou speciální datovou kabeláž, což přináší výhodu finančních i časových úspor a umožuje zřídit domácí automatizaci i do starších rodinných domů a bytů.