IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Konference Inteligentní budovy 2012

Email Tisk PDF

Intel.budovy2012U příležitosti mezinárodního veletrhu AMPER 2012 se ve středu 21. března, v sále P1 pavilonu P na brněnském Výstavišti uskuteční významná doprovodná konference veletrhu, Inteligentní budovy 2012.

Již tradičně se zabývá systémovou integrací v budovách, investičních celcích a domácnostech. Konferenci pořádá časopis Sdělovací technika, hlavní mediální partner veletrhu AMPER 2012. Hlavním partnerem letošního ročníku konference Inteligentní budovy je společnost NESS. Partnery jsou ABB, InsightHome, WAGO-Elektro a Česko moravská elektrotechnická asociace. Více informací o programu a možnostech přihlašování naleznete na www.stech.cz.

Účelem implementace technologií inteligentních budov je řídit, monitorovat a optimalizovat služby, které budova poskytuje. Potenciál skrývající se za touto koncepcí a souvisejícími technologiemi je ohromný a náš životní styl a pracovní prostředí se s rozvojem inteligentních budov a komunit postupně mění.

 

Konference se zaměří na integraci nových koncepcí energetického managementu, technologií inteligentní elektroinstalace a měření spotřeby elektrické energie, elektronických komunikací, zabezpečovacích systémů majetku i osob a automatizačních procesů v moderní soukromé i investiční výstavbě, komerčních i průmyslových budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních domech i hotelových komplexech.

 

Hlavní témata konference:

  • IP a automatizace služeb v budovách

  • inteligentní budovy a energetické sítě

  • systémové elektroinstalace a sběrnice

  • systémy řízení vytápění a osvětlení

  • zabezpečovací zařízení a CCTV

  • multimediální a zábavní systémy

 

Intel._budovy_2012-s

ST_nove-s

 

 

 

 

Konference Inteligentní budovy 2012

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Česká novinka: Vodní odpadový rekuperátor pro domácí sprchy

vor2000smVodní odpadový rekuperátor s širokým využitím vhodný především pro sprchové kouty obyčejných domácností, který má ušetřit 40 % energie, vystavovala pražská firma Aton centrum na zářijové výstavě Domov a teplo 2009 v Lysé nad Labem, o níž jsme psali před týdnem. Tento český patentovaný výrobek má být novinkou na evropském trhu. Jmenuje se VOR 2000 a vyvinuli ho čeští odborníci. Prodával se za cenu  zhruba 6000 Kč s DPH a udávaná návratnost investice je kolem 4 let.