IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jakou techniku na úklid sněhu před domem

Email Tisk PDF

posypovyvozikSníh a led představují pro člověka a stroje potenciální nebezpečí. Zranění a poškození majetku jsou často výsledkem. K technice pro dům patří kromě tradiční lopaty, hrabla, škrabky na led a posypového materiálu  určitě i posypový vozík, který slouží k snadnému a rychlému rozmetání posypového materiálu na komunikaci i jiných plochách. Díky němu bude odklizený prostor vhodně ošetřen a na delší dobu zabezpečí chodníky a příjezdové cesty proti uklouznutí. Můžete si vybrat z několika typů, které se liší především velikostí nádoby na posypový materiál, kterým může být sůl, písek nebo štěrk, radí v aktuální tiskové zprávě katalog.ambra.cz.


Pro bezproblémovou zimní údržbu jsou také nezbytné zásobníky na posypové materiály. Umísťují se na frekventovaná místa a v zimě na rizikových úsecích: u rodinných i obytných domů apod. Nádoby o různém objemu jsou vyrobeny z odolného sklolaminátu s panty z nerezavějící oceli. Zásobníky lze snadno přepravovat, mají estetický vzhled, tvarovou stabilitu a dlouhou životnost.


Sníh a led představují pro člověka a stroje potenciální nebezpečí. Zranění a poškození majetku jsou často výsledkem. Vyhněte se nárokům na náhradu škody v důsledku nedostatečných bezpečnostních opatření a nedostatečné zimní údržbě, doporučuje zpráva.

Více viz: katalog.ambra.cz

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 Jana 2015-08-27 09:25
Já jsem si přišla na své s nábytkem Seart, v zimě ho mám na verandě, na podzim ještě venku http://www.seart.cz/
 

Newsflash

Klimatizace do bytu či domku: jaké jsou, jaké vybrat a co stojí?

karma_klimatizace_k09-smV letních horkých dnech je aktuální otázka, zda si do svého bytu či domu nepořídit klimatizaci. Jaké jsou možnosti? Základem klimatizace s funkcí chlazení je kompresorový chladící okruh (podobně funguje chladnička). Mezi dalšími funkcemi domácích klimatizací je: vytápění, odvlhčování, ionizování či filtrace. Složitější klimatizace ovlivňují další parametry vzduchu v místnosti, např. můžou vyměnit vydýchaný vnitřní vzduch za vzduch venkovní (větrání) nebo dokážou zvýšit vlhkost místností.