IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jakou techniku na úklid sněhu před domem

Email Tisk PDF

posypovyvozikSníh a led představují pro člověka a stroje potenciální nebezpečí. Zranění a poškození majetku jsou často výsledkem. K technice pro dům patří kromě tradiční lopaty, hrabla, škrabky na led a posypového materiálu  určitě i posypový vozík, který slouží k snadnému a rychlému rozmetání posypového materiálu na komunikaci i jiných plochách. Díky němu bude odklizený prostor vhodně ošetřen a na delší dobu zabezpečí chodníky a příjezdové cesty proti uklouznutí. Můžete si vybrat z několika typů, které se liší především velikostí nádoby na posypový materiál, kterým může být sůl, písek nebo štěrk, radí v aktuální tiskové zprávě katalog.ambra.cz.


Pro bezproblémovou zimní údržbu jsou také nezbytné zásobníky na posypové materiály. Umísťují se na frekventovaná místa a v zimě na rizikových úsecích: u rodinných i obytných domů apod. Nádoby o různém objemu jsou vyrobeny z odolného sklolaminátu s panty z nerezavějící oceli. Zásobníky lze snadno přepravovat, mají estetický vzhled, tvarovou stabilitu a dlouhou životnost.


Sníh a led představují pro člověka a stroje potenciální nebezpečí. Zranění a poškození majetku jsou často výsledkem. Vyhněte se nárokům na náhradu škody v důsledku nedostatečných bezpečnostních opatření a nedostatečné zimní údržbě, doporučuje zpráva.

Více viz: katalog.ambra.cz

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 Jana 2015-08-27 09:25
Já jsem si přišla na své s nábytkem Seart, v zimě ho mám na verandě, na podzim ještě venku http://www.seart.cz/
 

Newsflash

Zdroje informací o domácí automatice

netpro.czKde najdu další konkrétní informace o problematice inteligentních domů? Jakou techniku k tomu potřebuji? Kdo mi to zrealizuje? Kolik to může stát? Odpovědi na tyto otázky dnes nejsnáze zjistíme na internetu. Krom toho, že je dobré sledovat magazín IT Dům, na Googlu vás první vyhledané linky zavedou na stránky několika předních českých firem, které systémy nabízejí.