IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Výrobce kuchyňských spotřebičů Baumatic expanduje v Číně

Email Tisk PDF

baumatic_logo_gif-smNadnárodní výrobce kuchyňských spotřebičů Baumatic rozšířil své globální působení, když získal plnou kontrolu ve své čínské výrobní divizi v Shunde. Na podzim tohoto roku vyplatil ostatní akcionáře a nyní rozvine svůj evropský inovační program v Číně a zbytku Asie, uvedla firma v tiskové zprávě.

Přestože Evropa zůstane srdcem výrobního procesu s teamem, který bude pokračovat ve vývoji a výrobě v hlavních evropských továrnách, nová akvizice bude mít významný vliv na posílení celosvětového výrobního působení Baumaticu. Zároveň podpoří rozšíření soudržné produktové řady se špičkovým designem, funkcionalitou a konkurenceschopností charakteristickými pro tuto značku, píše firma. Díky plné kontrole nad čínskou výrobní divizí může Baumatic garantovat nejlepší z obou světů - nezaměnitelný design produktů a průkopnické technologie a zároveň konkurenceschopnou cenu, uvádí zpráva.

Vlastnictví divize také pomůže zvýšit výrobní kapacity a uspokojit tak rostoucí poptávku po efektivní výrobě kdekoliv ve světě. Baumatic v Číně už přesídlil do větších a komfortnějších výrobních prostor a aniž by přitom plýtval časem, rozvinul celý potenciál a začal vyrábět několik nových spotřebičů. Některým z nich se dostalo uznání na světových trzích - například trouba P632 z černého nerezu byla oceněná v anketě 2011 Get Connected award jako nejlepší vestavná trouba.

Prezident koncernu Baumaic, Enzo Balestrazzi, shrnuje význam tohoto přesunu a říká: “Díky této akvizici jsme schopni nabídnout výjimečnou evropskou kvalitu jako standard napříč všemi trhy, ale za mnohem příznivější cenu. Také můžeme zajistit výrobu globálního range prvotřídních produktů, takových, které má zákazník se značkou Baumatic neodmyslitelně spjaty. Přestože Evropa nadále zůstává naší nejdůležitější výrobní základnou, neznamená to, že bychom neměli zvyšovat možnosti a nároky kladené na čínskou produkci.”

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Technologie na dovolené - nafukovací projekční plátno

nafukovaciplatnosmDnešní tip z volného seriálu inteligentní technologie na dovolené je použitelný nejen na cestách, ale i doma na vaší zahradě. Když přijdou horké letní večery, můžete zatoužit přesunout vaše domácí kino do vaší zahrady a udělat si domácí letní kino. K tomu můžete využít vlastně triviální výmysl: nafukovací projekční plátno.