IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pražská prodejna luxusních postelí Hästens získala ocenění coby nejlepší na světě

Email Tisk PDF

hastensMezi lidmi, kteří chtějí spát ve zdravých a luxusních postelích stejně jako švédská královská rodina, je opět nejvíc Čechů. Už podruhé získala pražská prodejna prestižní švédské značky Hästens titul nejlepšího obchodu z hlediska objemu prodeje.

Její majitel Karel Vagner na každoročním setkání prodejců obdržel také čestnou cenu Hästens za vynikající dlouhodobou podporu značky, informovala firma v tiskové zprávě.

"Znovu porazit obchody v Los Angeles, New Yorku a Londýně je pro nás velkou ctí. Ukazuje se, že dobrá marketingová práce se vyplatí i na malém trhu, jakým Česká republika je. A že díky ní můžeme ve světovém měřítku uspět,“ uvedl Vagner při převzetí ocenění. Titul získal za téměř 500 prodaných lůžek v loňském roce.

„Meziročně zatím zaznamenáváme dokonce 47procentní nárůst prodeje,“ dodal. Prodejna využívá unikátní marketingové aktivity a sází na to, že v posteli trávíme třetinu života. Pro snazší rozhodnutí a výběr nejvhodnějšího modelu a tvrdosti nabízí svým zákazníkům i zapůjčení postele domů na dobu jednoho týdne zdarma.

http://www.postele-hastens.cz

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Klimatizace do bytu či rodinného domu? Je to dobré řešení?

797px-Air_Condition_Unit_Interior_View_USA-smJednou z dalších možností, jak se v létě ochránit před teplem, je nainstalování klimatizace do vašeho domu či bytu. Je toto řešení vhodné? Jak je finančně nákladné? Před venkovními tropickými teplotami se rádi uchýlíme do svých příbytků, kde chceme naleznout potřebné chladnější klima. Avšak ti, co bydlí v bytových domech pod střechou nebo mají ložnice v podkroví, určitě ví, že v létě je tato potřeba nereálná. Po vyzkoušení všemožných možností zastínění přichází také myšlenka: „Pořídíme si klimatizaci“. Můžete volit mezi mobilní tzv. kompaktní klimatizací nebo split jednotkami. Jaké jsou výhody a nevýhody, se dočtete zde.