IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pražská prodejna luxusních postelí Hästens získala ocenění coby nejlepší na světě

Email Tisk PDF

hastensMezi lidmi, kteří chtějí spát ve zdravých a luxusních postelích stejně jako švédská královská rodina, je opět nejvíc Čechů. Už podruhé získala pražská prodejna prestižní švédské značky Hästens titul nejlepšího obchodu z hlediska objemu prodeje.

Její majitel Karel Vagner na každoročním setkání prodejců obdržel také čestnou cenu Hästens za vynikající dlouhodobou podporu značky, informovala firma v tiskové zprávě.

"Znovu porazit obchody v Los Angeles, New Yorku a Londýně je pro nás velkou ctí. Ukazuje se, že dobrá marketingová práce se vyplatí i na malém trhu, jakým Česká republika je. A že díky ní můžeme ve světovém měřítku uspět,“ uvedl Vagner při převzetí ocenění. Titul získal za téměř 500 prodaných lůžek v loňském roce.

„Meziročně zatím zaznamenáváme dokonce 47procentní nárůst prodeje,“ dodal. Prodejna využívá unikátní marketingové aktivity a sází na to, že v posteli trávíme třetinu života. Pro snazší rozhodnutí a výběr nejvhodnějšího modelu a tvrdosti nabízí svým zákazníkům i zapůjčení postele domů na dobu jednoho týdne zdarma.

http://www.postele-hastens.cz

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Inteligentní domácnost v bytě bezdrátově během dvou dnů

inhome-JPrucha-smS expresní instalací inteligentního vybavení domácnosti pomocí bezdrátových technologií v bytech - a to v rekordně krátkém čase dvou dnů - přišla tento týden v Praze společnost Insight  Home s developerem CTR group. Systém několika komponent, jehož součástmi jsou zabezpečení a kamerový systém, regulace topení, ovládání světel a audiovizuální techniky, lze buď celý nebo jeho část zabudovat bez nutnosti zásahu do hotových elektrických rozvodů.