IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Topfun spouští půjčovnu 3D filmů exkluzivně na chytrých televizorech Samsung

Email Tisk PDF

top-funInternetová videopůjčovna Topfun dnes spustila distribuci 3D filmů exkluzivně v chytrých televizorech Samsung. Oficiálně se tak poprvé otevírá vlastníkům 3D televizí na území České republiky a Slovenska možnost sledovat 3D filmy s českým dabingem. Uživatel nemusí kupovat BlueRay disky a ani řešit kódované satelitní vysílání. Tato exkluzívní nabídka však platí pouze pro majitele televizorů značky Samsung, uvedla dnes Společnost Topfun Media a.s. v tiskové zprávě.

Topfun v následujícím roce uvede ve 3D formátu až 150 nejznámějších filmů velkých studií a nezávislých producentů. 3D podívanou lze sledovat aplikace Samsung Smart TV Topfun. Jako ochutnávku a pozvánku na 3D filmy Topfun představí například film Beowulf, Méďa Béďa, Polární expres, Drive Angry, Final Destination nebo druhou část posledního dílu Harryho Pottera.

Další novinkou pro uživatele Topfun je nasazení prvních filmů v HD rozlišení. Tedy ve formátu 1920x1080 pix. Mezi první snímky bude patřit kolekce filmů z produkce Jana Svěráka. Tmavomodrý svět, Kuky se Vrací, Vratné láhve, Kolja. Tyto filmy v HD formátu budou dostupné na Topfun nejen u zákazníků, kteří jej využívají prostřednictvím webu a IPTV sítí, ale také díky aplikaci Topfun Samsung Smart TV v chytrých televizorech Samsung, které dokáží poskytnout velkou plochu pro HD.

První HD filmy se na Topfun objeví již na začátku října. Samsung a Topfun rovněž oznámili, že pro velký zájem zákazníků o prodloužení akce "Ke každé Smart TV Samsung voucher na 24 filmů z Topfun" bude akce prodloužena do 31. 10. 2011.

Viz www.topfun.tv.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 Jan Kotik 2011-12-07 02:37
trochu trapne je, ze na lonskych modelech samsungu to nefunguje, ackoli maji 3D i stahovatelny obsah a pujcovna topfun tam normlane funguje, stejne jako streamovani 3D filmu treba pres jinou stahovatelnou aplikaci samsung explore 3D.. proste proto, ze tomu vloni jeste nerikali "smart tv" a menu vypada trochu jinak nez v lonskych modelech, si mam kupovat novou telku za 80 .. diky :/