IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

iRobot slibuje odhalit nové vysavače a revoluční novinky v robotice na veletrhu IFA 2011 v Berlíně

Email Tisk PDF

iRobot Roomba 780Nejnovější modely svých domácích robotických vysavačů Roomba řady 700 se chystá pustit na evropský trh společnost iRobot na veletrhu IFA od 2. do 7. září v Berlíně v Německu. Chce zde předvést i další revoluční novinky z oblasti robotiky.

Spolu s nejnovějšími přírůstky do kolekce Roomba, světově nejprodávanějších robotických vysavačů s více jak 6 miliony majiteli po celém světě, bude k vidění i robot na umývání podlah Scooba, uvedla firma v tiskové zprávě.

Na veletrhu budou přítomni i vládní a průmysloví roboti PackBot a Sea Glider, kteří pomáhají řešit problémy ve světě při průzkumných misích a podmořském bádání. PackBot od společnosti iRobot se v současné době podílí na řešení krize v Japonské Fukušimě a Sea Glider byl zapojen do sběru dat v Mexickém zálivu po úniku ropy z ropného vrtu společnosti BP.

Společnost iRobot, která má 21letou zkušenost v oblasti robotiky, bude vystavovat v Hale 5.1, ve stánku 106. Zástupci tisku zde budou mít možnost nahlédnout do zákulisí společnosti iRobot, promluvit si s řadou vysokých manažerů a dozvědět se veškeré podrobnosti o nejnovějším vývoji na poli robotiky.

 

iRobot_Roomba_780_1s

iRobot Roomba 780

 

Níže na videu je ukázka modelu iRobot řady 700:

 

 

Více viz: www.irobot.cz

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Výstava historických domácích spotřebičů

A_2957smPříležitost zamyslet se nad tím, jak se vyvíjela domácí technika, dává výstava historických spotřebičů, která byla tento týden zahájena na Letišti Praha v odletové hale Terminálu 2. Expozice nazvaná Muzeum spotřebičů  představuje návštěvníkům letiště bouřlivý vývoj spotřební elektroniky. Vstup do muzea je volně přístupný a celá expozice bude na letišti k vidění do 5. dubna 2010. Muzeum spotřebičů je interaktivní výstava mapující vývoj elektrických zařízení od počátku minulého století do současnosti. Tvoří ji devět panelů zaměřených na gramofony, magnetofony, rádia, přenosné přehrávače, telefony, televize a počítače.