IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Přerovský veletrh - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT inspirace pro vylepšení bydlení

Email Tisk PDF

prerov-veletrhVýstaviště Přerov bude patřit ve dnech 17. - 19. června 2011 Přerovskému veletrhu - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT, který nese podtitul Stavba, Bydlení, Zahrada, Hobby, Auto, Zábava. Tato víkendová akce je určena návštěvám celých rodin z Přerova a spádového okolí. Svoji nabídku zde představí firmy z oblasti zaměření veletrhu i místní firmy bez rozdílu zaměření.

Návštěvníci se mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií - zdících materiálů, střešních systémů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolací, stavební chemie, zateplení lodžií, garážových vrat. Najdou zde i vybavení koupelen, sanitu, obklady, dlažbu, různé typy podlah, stínicí techniku... Nebude chybět vybavení interiérů - nábytek, zdravé spaní - postele, matrace, bytové doplňky. Objeví se komínové a ventilační hlavice, čističky odpadních vod, jímky, potrubí. Je zde také nabídka typových domů zejména nízkoenergetických a možností financování novostaveb i rekonstrukcí.

Nabídku doplňují robotické vysavače, centrální vysavače, elektroinstalační prvky, nářadí pro kutily, domácí potřeby, zahradní nábytek i zahradnické výpěstky atd. Dále expozice automobilů, elektroskútrů a elektrokol.

V sobotu a neděli mohou návštěvníci využít odborníky v poradnách, které jsou zde k dispozici. Poradna bytového architekta - jak harmonicky, účelně, moderně zařídit interiér domu, bytu či chalupy, jak vše doladit i s exteriérem - nejen to, ale i vyřešení konkrétních otázek a zohlednění zásady Feng Shui poskytnou zájemcům bytové designérky zdarma. V poradně pro zahrádkáře se zájemci dozví např. - jak založit trávník a potom o něj pečovat, jaký postup zvolit při zakládání zahradních jezírek, jak na závlahu, jakými přípravky zlikvidovat škůdce, ale i konkrétní pěstitelské rady...

Zájemci zde mohou zavítat - v pátek 17. a sobotu 18. června v době 9 - 18 hod, v neděli 19. června 9 - 17 hod. a vyhrát let balonem. Navíc pro prvních 500 návštěvníků jsou jako dárek připraveny časopisy s tematikou bydlení a stavebnictví.

Partnerem veletrhu je Statutární město Přerov. Přímo v expozici města se mohou zájemci seznámit s realizovanými investicemi, investičními záměry a projekty města Přerova.
AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Jak bude vypadat inteligentní domácnost za pár let: vize Microsoft Future Home

MicrosoftFutureHomeV dnešním videu se pojďme podívat, jak může vypadat inteligentní domácnost za pár let? Podle vize vývojářů projektu Microsoft Future Home to mohou být například interaktivní displeje integrované v různých zrcadlech, či prosklených dveřích nebo na stěnách pokojů. Na nich se zobrazují informace v nějaké obrazové fotorealistické podobě na základě hlasové komunikace. Třeba, že se chystám jít ven a zeptám se, jaké je počasí, a na zrcadle se objeví mráček s předpovědí a s dialogem o výběru oblečení z mého šatníku.