IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Přerovský veletrh - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT inspirace pro vylepšení bydlení

Email Tisk PDF

prerov-veletrhVýstaviště Přerov bude patřit ve dnech 17. - 19. června 2011 Přerovskému veletrhu - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT, který nese podtitul Stavba, Bydlení, Zahrada, Hobby, Auto, Zábava. Tato víkendová akce je určena návštěvám celých rodin z Přerova a spádového okolí. Svoji nabídku zde představí firmy z oblasti zaměření veletrhu i místní firmy bez rozdílu zaměření.

Návštěvníci se mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií - zdících materiálů, střešních systémů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolací, stavební chemie, zateplení lodžií, garážových vrat. Najdou zde i vybavení koupelen, sanitu, obklady, dlažbu, různé typy podlah, stínicí techniku... Nebude chybět vybavení interiérů - nábytek, zdravé spaní - postele, matrace, bytové doplňky. Objeví se komínové a ventilační hlavice, čističky odpadních vod, jímky, potrubí. Je zde také nabídka typových domů zejména nízkoenergetických a možností financování novostaveb i rekonstrukcí.

Nabídku doplňují robotické vysavače, centrální vysavače, elektroinstalační prvky, nářadí pro kutily, domácí potřeby, zahradní nábytek i zahradnické výpěstky atd. Dále expozice automobilů, elektroskútrů a elektrokol.

V sobotu a neděli mohou návštěvníci využít odborníky v poradnách, které jsou zde k dispozici. Poradna bytového architekta - jak harmonicky, účelně, moderně zařídit interiér domu, bytu či chalupy, jak vše doladit i s exteriérem - nejen to, ale i vyřešení konkrétních otázek a zohlednění zásady Feng Shui poskytnou zájemcům bytové designérky zdarma. V poradně pro zahrádkáře se zájemci dozví např. - jak založit trávník a potom o něj pečovat, jaký postup zvolit při zakládání zahradních jezírek, jak na závlahu, jakými přípravky zlikvidovat škůdce, ale i konkrétní pěstitelské rady...

Zájemci zde mohou zavítat - v pátek 17. a sobotu 18. června v době 9 - 18 hod, v neděli 19. června 9 - 17 hod. a vyhrát let balonem. Navíc pro prvních 500 návštěvníků jsou jako dárek připraveny časopisy s tematikou bydlení a stavebnictví.

Partnerem veletrhu je Statutární město Přerov. Přímo v expozici města se mohou zájemci seznámit s realizovanými investicemi, investičními záměry a projekty města Přerova.
AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Ozvučení moderního domova - 1. díl o zvuku

712715_blog-smAudiovizuální technika je dnes nedílnou součástí našich domovů. Jsme zvyklí si po práci odpočinout při oblíbeném filmu z DVD nebo Blue Ray disku, při poslechu oblíbené hudby z CD, rádia nebo iPodu. Nastává však otázka, jakým způsobem integrovat všechna tato zařízení do vašeho domova. Přinášíme první díl volného seriálu o využití audiotechniky v domácnosti, který připravujeme ve spolupráci s firmou Home Audio Design.