IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

iRobot obsadil 2 z 5 míst v soutěži ProduktRoku

Email Tisk PDF

produktroku-irobot-555-581-smVýsledky soutěže ProduktRoku pod záštitou srovnávacího serveru Heureka.cz hovoří ve prospěch značky iRobot. Její dva robotické vysavače Roomba se dostaly do finálové pětice vyvolených v kategorii Vysavače, kde musely soutěžit s klasickými vysavači, jak do prodejnosti, tak do vyhledávanosti. Cílem hodnocení soutěže ProduktRoku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice.

Hodnocení za rok 2010 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem, množství nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Největší důvěry zákazníků ze všech robotických vysavačů na trhu se dostalo modelům iRobot Roomba 555 a iRobot Roomba 581, které obsadily 2 místa ve finálové pětici. „Ačkoliv je pro nás vždy nejcennější vřelé slovo spokojeného zákazníka, velmi nás potěšilo ocenění robotických vysavačů iRobot,“ komentuje soutěž Michal Škrábal ze společnosti Certus Mercatus s.r.o.

V České republice představují robotické vysavače poměrně nový prostředek k úklidu s rozhodně menším výskytem na 100 domácností, než například v domovině společnosti iRobot v USA. Výsledky jasně poukazují na dávno známý fakt, že v konkurenci robotických vysavačů jsou produkty iRobot lídrem na trhu a zákazníci oceňují jejich technologický náskok a kvalitní servisní služby, uvedla v tiskové zprávě firma Certus Mercatus s.r.o., která je výhradním distributorem značky iRobot v ČR.

 

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Domácí kino vedle krbu

krb-tvJednoúčelová místnost domácího kina s krbem? Takový projekt se stal finalistou soutěže Home of the Year Awards 2009, kterou pořádá americký magazín Electronic House. Neobvyklé řešení kina designéři umístili do místnosti, které obvykle mívá multifunční využití jako společenský či obývací pokoj.