IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

iRobot obsadil 2 z 5 míst v soutěži ProduktRoku

Email Tisk PDF

produktroku-irobot-555-581-smVýsledky soutěže ProduktRoku pod záštitou srovnávacího serveru Heureka.cz hovoří ve prospěch značky iRobot. Její dva robotické vysavače Roomba se dostaly do finálové pětice vyvolených v kategorii Vysavače, kde musely soutěžit s klasickými vysavači, jak do prodejnosti, tak do vyhledávanosti. Cílem hodnocení soutěže ProduktRoku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice.

Hodnocení za rok 2010 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem, množství nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Největší důvěry zákazníků ze všech robotických vysavačů na trhu se dostalo modelům iRobot Roomba 555 a iRobot Roomba 581, které obsadily 2 místa ve finálové pětici. „Ačkoliv je pro nás vždy nejcennější vřelé slovo spokojeného zákazníka, velmi nás potěšilo ocenění robotických vysavačů iRobot,“ komentuje soutěž Michal Škrábal ze společnosti Certus Mercatus s.r.o.

V České republice představují robotické vysavače poměrně nový prostředek k úklidu s rozhodně menším výskytem na 100 domácností, než například v domovině společnosti iRobot v USA. Výsledky jasně poukazují na dávno známý fakt, že v konkurenci robotických vysavačů jsou produkty iRobot lídrem na trhu a zákazníci oceňují jejich technologický náskok a kvalitní servisní služby, uvedla v tiskové zprávě firma Certus Mercatus s.r.o., která je výhradním distributorem značky iRobot v ČR.

 

AddThis Social Bookmark Button