IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

iRobot Scooba 385: domácí robot na vytírání podlahy

Email Tisk PDF

irobot-soutezRoboti začínají pomáhat v domácnostech napříč celým světem nejen s luxováním, ale také s vytíráním podlah. Průkopník v této oblasti má jméno iRobot Scooba a čeští zákazníci o něj mohou nyní soutěžit. Velká Jarní soutěž iRobot dává možnost všem soutěživcům z celé ČR vyhrát jeden z pěti robotických vytíračů iRobot Scooba. Soutěž probíhá na webových stránkách www.irobotsoutez.cz, končí 11. dubna 2011 a trvá celkem 5 týdnů.

Každý týden losují organizátoři jednoho šťastného výherce unikátního robotického vytírače iRobot Scooba. Stačí zodpovědět 3 jednoduché otázky a doufat, že se štěstí obrátí právě na vás. Ve hře nyní zůstávají stále 3 Scooby, uvedli v tiskové zprávě pořadatelé soutěže.

„Jako jediný oficiální zástupce a distributor značky iRobot na českém trhu klademe maximální důraz na kvalitu, ale také servis všech produktů, takže nastane-li například se Scoobou nějaký problém, vytírač zdarma vyzvedneme, zkontrolujeme a dodáme stoprocentně funkční v nejkratším možném termínu zpět,“ popisuje strategii značky iRobot Michal Škrábal ze společnosti Certus Mercatus s.r.o.

iRobot se rozhodl přijmout obrovskou výzvu a vyrobil domácího robota, jenž v rámci 4fázového čistícího procesu dokáže zbavit podlahu nečistot. V první fázi probíhá předvysání, v druhé Scooba aplikuje na podlahu čistící roztok, ve třetí fázi podlahu čistí a v poslední čtvrté sbírá do speciální nádobky špinavou vodu. Za Scoobou zůstává čistá a mírně vlhká podlaha. Scooba se může pochlubit i výrazným antibakteriálním účinkem, jenž má na svědomí speciální čistící roztok Scooba Juice. Ten v průběhu čištění zahubí až 98% bakterií. Díky baterii s vysokou kapacitou dokáže Scooba na jedno nabití vytřít plochu až 80 m2, což znamená místnost o velikosti asi 9 x 9 metrů.

Soužití se Scoobou by mělo být velmi příjemné. Stačí vložit baterii, nalít do speciální nádobky čistící roztok s vodou, Scoobu zapnout a vypustit do vysátého prostoru. V tomto momentě můžete na podlahu klidně zapomenout a přijít za čas k hotovému,“ popisuje výhody robotického vytírače Michal Škrábal. „Pro maximální efekt prosím zvažte, zda se Scooba hodí do vaší domácnosti. Velmi členité prostory a nerovné podlahy mohou vyústit v efekt nesouvisle vytřené podlahy,“ radí Škrábal. Chcete-li získat o unitkáním robotickém vytírači iRobot Scooba více informací, navštivte oficiální web značky iRobot v ČR na www.irobot.cz.

.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #2 Pavel 2016-06-22 20:31
Ta výměra 80m2 na jedno nabití a náběr čistícího roztoku je blbost! Žádný robot na vytírání neumí více než 25m2. Nejnovější Scooba 450 deklaruje 28m2, ale v Eco módu, naplno jen 14m2!!
 
 
0 #1 Lenicka1313 2011-03-31 20:22
Ahoj. Já bych ráda doporučila zase tento http://www.digital-shop.cz/roboticky-vysavac-ks-300-gold-4-v-1-1/. Jsem s ním opravdu velice spokojená a už nám uklízí skoro rok a vše funguje naprosto skvěle a bez problému. Slyšela jsem, že mají podobné stroje dost často poruchy, tento je však naprosto bezproblémový (doposud:)).
 

Newsflash

Kladenský veletrh STAVBA - AUTO - BYDLENÍ - ZAHRADA - ZÁBAVA - 2. - 4. 9. 2011
1310109214_OmnisInspiraci všem, kteří uvažují o stavbě nového domu nebo zahajují rekonstrukci domu staršího, ale také všem, kteří se jen snaží neustále své bydlení zlepšovat a modernizovat, by mohl podle pořadatelů nabídnout druhý ročník Kladenského veletrhu s podtitulem STAVBA - AUTO - BYDLENÍ - ZAHRADA - ZÁBAVA. Akce se koná v Kladenské sportovní hale 2. - 4. září 2011.