IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Konference a seminář Inteligentní budovy: 31. března a 12. dubna Brno

Email Tisk PDF

Intel.budovy2011Odborné nakladatelství Sdělovací technika pořádá u příležitosti mezinárodního veletrhu AMPER 2011 tradiční konferenci s názvem Inteligentní budovy 2011 (čtvrtek 31. března, Business Centrum II, pavilon E, Výstaviště Brno). Osmý ročník se mimo jiné zaměří na aktuální otázky integrace nových koncepcí energetického managementu, na technologie inteligentních elektroinstalací a měření spotřeby elektrické energie, elektronické komunikace, zabezpečovací systémy majetku i osob a automatizační procesy v moderní soukromé i investiční výstavbě, v komerčních i průmyslových budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních domech i hotelových komplexech. Mediálním partnerem konference je i náš magazín IT Dům.

V programu vystoupí odborníci z oblasti projektování a tvorby koncepce inteligentních budov a svoje řešení představí zástupci společností Siemens, ABB, NESS Czech, Elko EP, CMS, Positro a další.

Přirozenou reflexí konference Inteligentní budovy na veletrhu AMPER 2011 pak bude setkání architektů, stavebních inženýrů, výrobců a distributorů inteligentních technologií pro budovy na semináři s názvem Inteligentní budovy z pohledu stavitele. Uskuteční se v úterý 12. dubna na Stavebních veletrzích v Brně, sál P4, pavilon P.

Nakladatelství Sdělovací technika seminář pořádá ve spolupráci s Českomoravskou elektrotechnickou asociací a s odbornou garancí Stavební fakulty VUT Brno. Více o programu a podmínkách účasti na obou akcích naleznete na www.stech.cz.

 

budovy2011_9x2cm

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Ozvučení moderního domova - 1. díl o zvuku

712715_blog-smAudiovizuální technika je dnes nedílnou součástí našich domovů. Jsme zvyklí si po práci odpočinout při oblíbeném filmu z DVD nebo Blue Ray disku, při poslechu oblíbené hudby z CD, rádia nebo iPodu. Nastává však otázka, jakým způsobem integrovat všechna tato zařízení do vašeho domova. Přinášíme první díl volného seriálu o využití audiotechniky v domácnosti, který připravujeme ve spolupráci s firmou Home Audio Design.