IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Nové diskusní fórum na portálu IT Dům: vše na téma domácí automatizace a co s tím souvisí

Email Tisk PDF

forumNové diskusní Fórum otevřené všem zájemcům a všem tématům z oblasti inteligentních domů a domácí automatizace jsme v těchto dnech instalovali na našem webu IT Dům. Fórum je určeno jak pro laiky, tak pro profesionály, kteří zde mohou upozorňovat na své produkty, nebo vysvětlovat výhody toho či onoho řešení.

 

Vstup do katalogu je v horním menu proklikem přes titulek "Forum". Zatím máme jen dvě základní sekce: Domácí automatizace a ostatní. Jak budou témata přibývat, budeme sekce přiměřeně rozšiřovat. Vaše příspěvky si můžete i posléze sami redigovat, a to za předpokladu, že se zaregistrujete s mailovou adresou. Pokud byste potřebovali cokoli upravit či zapsat, a nevěděli jak na to, napište nám email na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (viz též Kontakt).

Registrace je společná s Katalogem firem, tedy ten, kdo je již registrován zde, bude se přihlašovat na ty samé údaje. Podobně naopak, kdo se zaregistruje ve Fóru, na ty samé přístupové údaje, může zadat odkaz do Katalogu. O tom , jak využít Katalog viz článek: Jak zveřejnit zdarma firmu v Katalogu?

Těšíme se na vaše nové příspěvky a připomínky.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 bling iphone 5s 2014-05-28 02:38
I will right away clutch your rss feed as I can't find your email subscription link
or newsletter service. Do you've any? Please allow me realize in order that I could subscribe.
Thanks.