IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Veletrh Moderní vytápění a Krby a kamna

Email Tisk PDF

veletrhkrbyJiž 6. ročník tradičního veletrhu Moderní vytápění /mezinárodní veletrh moderní vytápění a úspor energií/ začíná 24. února v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Letos je nově doplněný o suplement, nový specializovaný veletrh Krby a Kamna /odborný veletrhy krbů, kamen a designového vytápění/. Veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energií a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění.

 

Na veletrhu se představí 115 společností, které představí nové trendy ve vytápění v tepelných úsporách a využití energií. Hlavním tématem souběhu veletrhů jsou tepelná čerpadla, jejich ekonomika a provoz, snižování energetické náročnosti budov s využitím tepelných čerpadel a tepelná čerpadla tepelná čerpadla - se zapojením do otopného systému s využitím solárních panelů.

Naši vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům na dotazy ohledně těchto témat a také poradit jak uspořit energie a jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory, průmyslové prostory a další. Dalším se zajímavých témat veletrhu je vytápění pomocí kotlů na tuhá paliva, která dodržují přísné evropské emisní zákony a především se zaměřují na vytápění ekologického palivo, což je dřevo a pelety.

Novinkou je první ročník odborného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění - KRBY A KAMNA, kde se návštěvníci budou moci seznámit s trendy designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení. Návštěvníky čeká řada novinek od prestižních výrobců krbů a kamen.

Souběžně s veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA probíhají veletrhy:

DŘEVOSTAVBY - 6. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů

WINDOOR EXPO - 1. veletrh oken, dveří, stínění a příslušenství

AQUASET - 6. mezinárodní veletrh bazénů, saun, koupelen, sanitární techniky a úpravy vody

FLOOR EXPO - 2. veletrh podlah a podlahových krytin

ZAHRADNÍ NÁBYTEK - 2. výstava zahradního nábytku, doplňků a dekorací

Termín a místo konání 24. - 27. 2. 2011 Výstaviště Praha - Holešovice mapa,

Otevírací doba Čt - So 10:00 - 18:00, Ne 10:00 - 16:00

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 Probolan 50 2016-08-10 18:54
What's up, everything is going perfectly here and ofcourse
every one is sharing facts, that's truly excellent, keep
up writing.
 

Newsflash

Titul DŮM ROKU 2010 vyhrál rodinný dům CANABA Trend

1267190534_TrendsmV soutěži o titul DŮM ROKU 2010 zvítězil rodinný dům CANABA Trend. O vítězích ankety hlasovali formou SMS čtenáři časopisu Můj dům a anketa tak byla rozsáhlým průzkumem architektonického vkusu české veřejnosti. Trend zaujal i odbornou porotu z řad architektů a díky tomu se stal absolutním vítězem celé soutěže.