IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pozvánka na diskusi Inteligentní rekonstrukce nemovitostí - vstupenky pro čtenáře magazínu IT Dům zdarma

Email Tisk PDF

StavebniforumInteligentní rekonstrukce nemovitostí – noční můra nebo výzva aneb technologiemi k modernímu a pohodlnému bydlení. Tak se jmenuje diskusní setkání, které pořádá časopis Stavební fórum 8. dubna 2010 v Praze.
Má se mluvit například o tom, jak vylepšit neprodejné byty, jak proměnit starý byt v inteligentní apod. Vstupné je 2500 Kč, ale pro 10 čtenářů našeho magazínu IT Dům přislíbili pořadatelé vstup zdarma.

 

Akce se koná 8.4.2010 od 11:00 do 13:00 hodin, (registrace je v 10:30-11:00 hodin), v hotelu Amarilis, Štěpánská 18, Praha 1

Podrobný program a přihláška je na stránkách časopisu: www.stavebni-forum.cz

Vstup zdarma zajistíme prvním deseti čtenářům našeho magazínu, kteří se přihlásí mailem na adresu redakce našeho magazínu IT Dům. Napište email na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript s žádostí o volný vstup na diskusní setkání Inteligentní rekonstrukce nemovitostí a uveďte vaše jméno, firmu, emailový kontakt a telefon, na který se Vám můžeme ozvat s příslušnými pokyny.

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Titul DŮM ROKU 2010 vyhrál rodinný dům CANABA Trend

1267190534_TrendsmV soutěži o titul DŮM ROKU 2010 zvítězil rodinný dům CANABA Trend. O vítězích ankety hlasovali formou SMS čtenáři časopisu Můj dům a anketa tak byla rozsáhlým průzkumem architektonického vkusu české veřejnosti. Trend zaujal i odbornou porotu z řad architektů a díky tomu se stal absolutním vítězem celé soutěže.