IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pozvánka na diskusi Inteligentní rekonstrukce nemovitostí - vstupenky pro čtenáře magazínu IT Dům zdarma

Email Tisk PDF

StavebniforumInteligentní rekonstrukce nemovitostí – noční můra nebo výzva aneb technologiemi k modernímu a pohodlnému bydlení. Tak se jmenuje diskusní setkání, které pořádá časopis Stavební fórum 8. dubna 2010 v Praze.
Má se mluvit například o tom, jak vylepšit neprodejné byty, jak proměnit starý byt v inteligentní apod. Vstupné je 2500 Kč, ale pro 10 čtenářů našeho magazínu IT Dům přislíbili pořadatelé vstup zdarma.

 

Akce se koná 8.4.2010 od 11:00 do 13:00 hodin, (registrace je v 10:30-11:00 hodin), v hotelu Amarilis, Štěpánská 18, Praha 1

Podrobný program a přihláška je na stránkách časopisu: www.stavebni-forum.cz

Vstup zdarma zajistíme prvním deseti čtenářům našeho magazínu, kteří se přihlásí mailem na adresu redakce našeho magazínu IT Dům. Napište email na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript s žádostí o volný vstup na diskusní setkání Inteligentní rekonstrukce nemovitostí a uveďte vaše jméno, firmu, emailový kontakt a telefon, na který se Vám můžeme ozvat s příslušnými pokyny.

AddThis Social Bookmark Button
 

Newsflash

Fotografie na webu mají inspirovat pro rekonstrukci koupelny

koupelny-inspirace-smRozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a hledáte inspiraci? Koupelny inspirace , jsou webové stránky, jejichž smyslem je právě nabízet k nahlédnutí spoustu fotografií, které mohou přispět k vytvoření vaší nové koupelny. Velkou předností hledání nové koupelny na internetových stránkách je skutečnost, že zde nikomu neplatíte žádné peníze, jako je tomu v případě, že si pořídíte časopis, který se koupelnami zabývá, uvádí se v tiskové zprávě ke stránkám.