IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

DTS má instalovat do digitálních televizorů Samsung špičkové audio technologie

Email Tisk PDF

1267432864_DTS-LOGOAmerická společnost DTS, Inc. oznámila, že její divize pro digitální televizní vysílání uzavřela významné partnerství s firmou Samsung Electronics Co., Ltd. Na základě tohoto partnerství má firma DTS instalovat svou technologii pro dekódování audio signálu (DTS Digital Surround) prakticky do všech televizních přijímačů firmy Samsung prodávaných po celém světě.

Tato spolupráce spojuje předního výrobce televizních přijímačů s předním poskytovatelem vysoce kvalitní technologie zpracování zvuku s cílem posílit pozici obou firem v oblasti digitálního vysílání ve vysokém rozlišení. Zákazníkům má toto partnerství přinést další zkvalitnění služeb a možnost využívat špičkové audio technologie firmy DTS v televizních přijímačích Samsung s vysokým rozlišením (HDTV).

"Společnost DTS je velmi poctěna možností spolupracovat s firmou Samsung, která patří mezi přední firmy v oboru. I nadále se budeme snažit nabízet zákazníkům ty nejlepší možné audio služby," řekl Brian Towne, výkonný viceprezident a generální ředitel firmy DTS, Inc. "Kromě toho se do budoucna i nadále hodláme zaměřovat na nové tržní segmenty v oblasti domácí zábavy a přenosných přístrojů pro volný čas."

Integrace technologie DTS do digitálních televizních přijímačů Samsung je posledním mezníkem v růstu společnosti DTS a firma se tak dle svého prohlášení rychle stává pojmem v oblasti domácí zábavy. Důkazem růstu společnosti DTS je dle jejích představitelů i rostoucí popularita technologie DTS-HD Master Audio, kterou využívají Blu-ray disky a také obliba nového audio produktu DTS Premium Suite, který si nachází cestu do osobních počítačů.

O společnosti DTS

DTS, Inc. (index NASDAQ: DTSI) je firmou zabývající se digitálními technologiemi, které lidem umožňují využívat rozličné možnosti v oblasti zábavy. Dekodéry DTS se objevují prakticky ve všech multikanálových zvukových procesorech předních světových značek. Stovky miliónů elektronických přístrojů na celém světě pak využívají technologie firmy DTS na základě licence. Firma DTS a její technologie jsou průkopníky v oblasti multikanálového zvuku. Tyto technologie lze nalézt například v autorádiích, DVD přehrávačích, Blu-ray přehrávačích nebo v hudebním softwaru či domácích kinech. Firma DTS byla založena v roce 1993 a sídlí v kalifornském městě Calabasas. Kromě toho má firma licenční centrum v irském Limericku a další pobočky v Severní Karolíně, Washingtonu, Kanadě, Číně, Francii, Hong-Kongu, Japonsku, Jižní Koreji, Taiwanu a Velké Británii. Více informací o společnosti DTS najdete na webových stránkách www.dts.com.

Zdroj: www.businesswire.com

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 We-Vibe 4 2014-12-11 19:14
Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains.
If you know of any please share. Thanks!
 

Newsflash

Positro: chytrý dům HAIDY uspoří energii až o třetinu

Haidy-smSystém inteligentního bydlení HAIDY ušetří finanční náklady na spotřebu energií až o třetinu, uvedli ve středu v první den veletrhu FOR ARCH v Praze zástupci firmy Positro, která systém dodává. Děje se tak díky optimálnímu přizpůsobení chodu domácnosti potřebám uživatele a také aktivní „spolupráci“ domu s okolním prostředím. Systém HAIDY uživateli poskytuje aktuální přehled o spotřebě všech spotřebičů a okruhů v domácnosti. Umožňuje aktivně ovládat jednotlivé části domu i spotřebiče s největším podílem na energetické náročnosti bydlení. Úspora energie v tomto případě dle měření společnosti PRE dosahuje 15 až 30 %.