IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Lampa-reproduktor: nový trend na výstavě ISE 2010 Amsterdam

Email Tisk PDF

lightsoundHned několik výrobců představilo na únorové výstavě Integrated Systems Europe (ISE) 2010 v Amsterdamu novinku lightspeaker tedy svítící reproduktor. Několik rozličných designů a pojetí prezentoval z výstavy magazín Electronic House.

Obchodní značku Lightspeaker má zaregistrovánu firma Klipsch. Přesto několik evropských výrobců a jeden americký uvedli řadu vysoce kvalitních a designově atraktivních reprosoustav, které navíc svítí nebo jsou doplněny světelným efektem.

Magazín předvedl na výstavě prezentované produkty německé firmy DeToma, svítící reprosoustavy pro domácí kina od značky Yamaha, bezdrátové lucerny-repráky Audiovox nebo řadu zahradních reprosvětel LiteSound.

 

AW850

Lucerna s reproduktorem od firmy Audiovox

lightsound-big

Lampa s bezdrátovým reproduktorem LightSounds

 

ElectronicHouse

Magazín Electronic House

Více viz: www.electronichouse.com


AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #1 sex shop Valencia 2014-07-26 14:25
Very quickly this website will be famous amid all blogging users, due to it's pleasant articles
 

Newsflash

Česká novinka: Vodní odpadový rekuperátor pro domácí sprchy

vor2000smVodní odpadový rekuperátor s širokým využitím vhodný především pro sprchové kouty obyčejných domácností, který má ušetřit 40 % energie, vystavovala pražská firma Aton centrum na zářijové výstavě Domov a teplo 2009 v Lysé nad Labem, o níž jsme psali před týdnem. Tento český patentovaný výrobek má být novinkou na evropském trhu. Jmenuje se VOR 2000 a vyvinuli ho čeští odborníci. Prodával se za cenu  zhruba 6000 Kč s DPH a udávaná návratnost investice je kolem 4 let.