IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Samsung: Tenké plazmové HDTV pro rok 2010

Email Tisk PDF

8000sm

Všechny televizory nového portfolia ultratenkých plazmových HDTV Série 8000, 7000 a 6500 společnosti Samsung, které představila na nedávném veletrhu CES v Las Vegas, ( o kterém jsme psali zde na IT Dům 7. ledna 2010), jsou vybaveny technologiemi, které mají poskytovat prvotřídní kvalitu obrazu, pokročilé možnosti připojení ke službě Internet@TV a splňovat přísnou normu EnergyStar 4.0 – to vše v tenkém provedení. Tenkost televizorů dosahuje „něco málo přes dva palce“. Prémiové Série plazmových televizorů (8000 a 7000) obsahují patentovaný vestavěný 3D procesor Samsung, který dodává domácímu sledování televize zcela nový rozměr, uvedla firma v nedávno zvěřejněné zprávě. 58 palcový model Série 7000 získal na veletrhu CES 2010 ocenění Innovations Honoree.

„Díky nejvyšší možné kvalitě obrazu v tenkém a energeticky účinném provedení zvedá Samsung laťku na trhu s plazmovými televizory,“ říká Sung-ho Jun, senior vicepresident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics a dodává: „Vzhledem k tomu, že vybrané modely jsou vybaveny také 3D funkcemi a umožňují přístup k multimediálnímu obsahu na internetu, odráží se v našich nových Sériích plazmových televizorů pro rok 2010 příslib společnosti Samsung vytvořit produkty, které se vyvíjejí v souladu s potřebami a přáními našich zákazníků,“ dodává Jun.

8000Plazmové HDTV Samsung Série 8000 s tenkou leštěnou titanovou hranou s nádechem Crystal TV designu se snaží o dokonalé propojení designu a výkonu. Zabudovaná 3D technologie vytváří dojem, jako by obraz vystupoval z obrazovky, zatímco inovativní řešení, jako Real Black Filter a Motion Judder Canceller (MJC), poskytují podle zprávy dosud nevídanou kvalitu obrazu. Real Black Filter odstraňuje odlesky na obrazovce způsobené okolním světlem, takže černé prvky a detaily stínů mají být dokonale ostré a zřetelné. MJC potlačuje chvění při pohybu, které neodmyslitelně patří k rychlým akčním scénám u filmů na filmových pásech.

Aby se spotřebitelům dostalo zábavy, která nejlépe vyhovuje jejich vkusu, disponují plazmové televizory Samsung Série 8000 kalibračním režimem obrazu, který umožňuje upravit klíčové vlastnosti kvality obrazu k dosažení optimálního zobrazení. Tyto televizory jsou také vybaveny technologií CinemaSmooth™ společnosti Samsung pro přehrávání obsahu Blu-ray disků o rychlosti 24 fps, což odpovídá kvalitě, kterou nabízejí moderní kina.

Modernizovaná služba Internet@TV nyní zahrnuje i funkci Samsung Apps, která poskytuje zákazníkům rozšířený a přehledný seznam obsahu a aplikací od předních poskytovatelů služeb jako AccuWeather, AP News, Blockbuster, eBay, Fashion TV, Netflix, Picasa, Pandora, Travel Channel, TV Guide, Twitter, USA Today, Vudu a YouTube. Lokální obsah má být rovněž zpřístupněn v době uvedení na trh. Všechny aplikace lze stahovat a prohlížet při sledování televize. První sada televizních aplikací bude bezplatně spuštěna na jaře, zatímco prémiové aplikace bude možno zakoupit prostřednictvím řešení umožňujícího peněžní transakce až v létě 2010.

7000Plazmové HDTV Samsung Série 7000 jsou vybaveny vysoce kvalitními plazmovými obrazovkami, a měly by tak vyznavačům televizní zábavy poskytnout podmanivý zážitek – to vše ve štíhlém černém leštěném hávu. Tento ultratenký televizor je vybaven množstvím pokročilých technologií zobrazování a vylepšování obrazu, včetně technologie Clear Image Panel, která poskytuje ostrý obraz z každého úhlu bez rozdvojování a rozostřování obrazu, ke kterému obvykle dochází u konvenčních panelů. Je také vybaven funkcí High-Definition 3D Processing a nabízí IPTV konektivitu pro službu Internet@TV. Vestavěný 3D procesor Samsung byl vyvíjen tak, aby podporoval hlavní formáty 3D zobrazování včetně nedávno schválené normy „Blu-ray 3D“. Systém 3D zobrazování společnosti Samsung kromě toho přináší obraz s využitím celého barevného spektra k navození věrohodného a podmanivého zážitku ze sledování. Spolu s 3D Blu-ray přehrávačem (BD-C6900) a aktivními závěrkovými brýlemi nabízí Samsung kompletní řešení umožňující spotřebitelům zažít doma totéž, co v 3D kině. Tento způsob zpracování obrazu lze použít i pro televizní vysílání, hraní her a přehrávání starších DVD, a v reálném čase tak automaticky převést 2D zobrazení do 3D. Pokud nedivák nechce sledovat filmy ve 3D, jediným stiskem tlačítka se může vrátit ke sledování jedné z nejkvalitnějších plazmové HDTV na trhu.

Plazmové HDTV Samsung Série 6500 společnosti Samsung je dle své zprávy ultratenký televizor první volby. Zatímco vnější vzhled nese charakteristické známky Crystal TV designu, vlastní televizor přichází s technologiemi Wide Color Enhancer a Clear Image Panel pro dosažení nejvyšší kvality obrazu, jakou plazmové televizory umožňují. Řada 6500 také poskytuje rozsáhlý přístup k možnostem zábavy prostřednictvím modernizované služby Internet@TV. Ještě vyšší účinnost Plazmové HDTV Samsung řady 8000, 7000 a 6500 jsou opatřeny vysoce účinnými zobrazovacími panely, které snižují energetickou spotřebu celého televizoru, aby vyhověly přísné normě Energy Star® 4.0.

Více informací: www.samsung.com

K tématu též článek:

Největší světový veletrh spotřební elektroniky v Las Vegas: 3D televize atd.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #3 Instant Agency 2015-01-18 12:41
What's Going down i'm new to this, I stumbled upon this I have found It ppositively
helpful and it has helped me out loads. I hope to contribute & help different customers like its helped me.Goood job.


Have a look at mmy web page :: Instant Agency Funnel
Download: https://deeprecordreviews.wordpress.com/2015/01/09/get-instant-agency-funnel-review-instant-agency-funnel-download/
 
 
0 #2 Get The Lazy 2014-12-13 04:28
I think what you posted made a lot of sense. But, what about
this? whqt if you composed a catchier post title? I mean, I don't want to tell you
how to rrun your blog, but what if you added a title that makes people want more?
I mean Samsung: Tenké plazmové HDTV pro rok 2010 is kinda plain. You
couldd glance at Yahoo's front page and see how tuey
create post titles to grab viewers to click. You might addd a related vidfeo or a related pic or two to grab readers interested about whwt you've written. In my opinion, it would make ypur posrs
a little livelier.

my web site Get The Lazy Affiliate 2.0: http://thelazyaffiliate2review.wordpress.com/2014/11/30/get-the-lazy-affiliate-2-0-downloads/
 
 
0 #1 lolatoys.com 2014-11-29 18:59
Good day! I simply wish to give you a big thumbs
up for the great info you've got here on this post. I am returning to your blog for more soon.
 

Newsflash

Dvě novinky z veletrhu: Lampa a křeslo XXL

artemide-lampa-smTip na dvě novinky, které mají v názvu XXL, nabídneme v dnešním článku z programu nadcházejícího veletrhu bydlení FOR HABITAT 2010 v Praze Letňanech. Jednou z nich je svítidlo TOLOMEO XXL z dílny firmy Artemide patřící celosvětově mezi absolutní špičku. Zde italští designeři zvětšili stolní lampu do obří velikosti.